17.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДо другої річниці створення Національної поліції України, що відзначатиметься 4 серпня, о 12.00 год. на Соборній площі міста відбудеться виставка техніки, озброєння та спецзасобів поліцейських підрозділів.

На черговій сесії міської ради депутати розглянули петицію щодо долучення міста Чернівці до порталу державних послуг IGov, яка набрала 251 голос.
Докладніше…

Перейменовано та надано нові назви біля 100 вулицям нашого міста за період з 2014року по сьогодні.
Докладніше…

Відбулися зміни на отримання адміністративної послуги «Надання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення при відмові споживачів від централізованого теплопостачання в місті Чернівцях». Докладніше…

Фотовиставка за результатами філософського конкурсу «Концептуальна фотографія» відкриється 5 серпня 2017 року у Дворику Ратуші.
Докладніше…

Електронну петицію щодо перейменування вулиці 28 Червня на вулицю 28 Червня на честь Дня Конституції України депутати міської ради не підтримали.
Докладніше…

Черговий дарунок для Міської дитячої поліклініки зробила ГО «Волонтерський рух Буковини» на чолі з Катериною Пономарьовою. Цього разу поліклініка отримала сучасний офтальмологічний магнітотерапевтичний апарат «АМО-АТОС» вартістю 48 564 грн. Це один з шести приладів які необхідні для модернізації кабінету охорони зору. Докладніше…

Співвласниками будинку № 7 на вулиці Комарова Володимира в м. Чернівцях визначено форму управління багатоквартирним будинком шляхом обрання управителя ПП «Ремжитлосервіс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 07 червня 2017 року, б/н, який прийнято на зберігання департаментом житлово-комунального господарства міської ради.

Співвласниками будинку № 178 на вулиці Головній в м. Чернівцях визначено форму управління багатоквартирним будинком шляхом обрання управителя ПП «Ремжитлосервіс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 12 червня 2017 року, б/н, який прийнято на зберігання департаментом житлово-комунального господарства міської ради.

Оголошення від 28 липня, 2017 щодо визначення співвласниками будинку № 178 на вулиці Сидора Воробкевича в м. Чернівцях форми управління багатоквартирним будинком шляхом обрання управителя ПП «Ремжитлосервіс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 12 червня 2017 року, вважати недійсним.


Cторінка 1 з 212