23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗа 6 місяців 2017 року в лікувальні заклади міської комунальної власності здійснено – 1 072 704 відвідувань, в тому числі – 320521 дітьми віком до 17 років.
Докладніше…

Дистанційний пункт доступу – це точка доступу до безоплатної правової допомоги для громадян, які мають потребу в безоплатній правовій допомозі, але в силу різних причин (проживання або перебування у віддалених населених пунктах, відсутність вільного часту тощо) не мають можливості її отримати, звернувшись безпосередньо до місцевого центру або бюро правової допомоги.
Докладніше…

Графік

засідань постійних комісій міської ради з розгляду проектів рішень,

які виносяться на розгляд 33 сесії міської ради VІІ скликання

Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

За останній тиждень у пологовому будинку №2 народилося 83 дітей: 51 хлопчик та 32 дівчинки.
Докладніше…

Публікуємо графік засідань постійних комісій міської ради з розгляду проектів рішень, які виносяться на розгляд 33 сесії міської ради VІІ скликання.
Докладніше…

Упродовж першого півріччя цього року представники чернівецького бізнесу перерахували до бюджету 1122,6 тис. грн. екологічного податку, що на 171,6 тис. грн., або на понад 15 відсотків більше минулорічних показників.
Докладніше…

Упродовж першого півріччя цього року платники податків столиці Буковини сплатили 571,4 млн. грн. єдиного соціального внеску, що на 189,2 млн. грн., або на третину більше, ніж торік.
Докладніше…

Як розповів заступник начальника Чернівецької ОДПІ Віктор Гетьман упродовж першого півріччя цього року завдяки діям чернівецьких податківців спільно з іншими контролюючими органами до офіційного працевлаштування залучено 609 чернівчан, які не були оформлені працедавцями згідно вимог чинного законодавства Додатково до бюджету надійшло 796,5 тис. грн. податків та зборів.
Докладніше…

Центром обслуговування платників Чернівецької ОДПІ надається широкий спектр безкоштовних послуг для відвідувачів. Серед них приймання податкової звітності, видача реєстраційного номера облікової картки, отримання електронного цифрового підпису тощо. Також для зручності відвідувачів в Центрі функціонує система Wi-Fi.
Докладніше…


Cторінка 1 з 3123