17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗапрошуємо до участі в безкоштовному семінарі суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва «Про зміни в трудовому законодавстві, відповідальність за недотримання».
Докладніше…

Працівники Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який здійснює соціальний супровід родин, які попадають в складні життєві обставини, за тиждень зробили 47 виїздів в родини учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, сім’ї, де виховуються діти та молодь з особливими потребами, умовнозасуджені особи та особи, звільнені з місць позбавлення волі.
Докладніше…

З метою підготовки до нового навчального року, роботи в осінньо-зимовий період в закладах освіти міста продовжується виконання ремонтних робіт за кошти міського бюджету та фінансової підтримки батьківських комітетів.
Докладніше…

13 травня 2017 року співвласниками будинку № 9-В на вул. Валерія Чкалова в м. Чернівцях визначено форму управління багатоквартирним будинком шляхом створення ОСББ «Чкалова, 9-В» (зареєстровано 08.06.2017 року). Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт на об’єкті “Будівництво мереж водопостачання індивідуальних житлових будинків по вул. Марморозькій, вул. Хрещатинській, вул. Путильській, вул. О. Романця, вул. С. Будного, пров. Марморозькому в м. Чернівці” з 16.07.17 до 30.08.17 буде повністю перекрито рух транспорту на вулиці Марморозькій від перехрестя вул. Марморозька – вул. Сторожинецька до будинку №29 на вул. Марморозькій. 
Докладніше…

Упродовж 12-13 липня чернівчани сплатили за спожиту воду 506, 6 тис. грн.   Станом на 01.07.2017 р. заборгованість населення становила 13875, 8 тис. грн.
Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вулиці Комунальників 14.07.2017 року до 18:00 год. буде відключене водопостачання. Без води будуть будинки по вул. Руська 222, 222Б, Авангардна 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 57 та прилеглі.
Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук провів нараду з питань європейських підходів до антикорупційних дій, у роботі якої взяли участь керівник Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) Ека Ткешелашвілі та представник штаб-квартири Європейського Союзу, експерт з питань правосуддя та внутрішніх справ Катя Ленцінг.
Докладніше…

Адреси, за якими надані дозволи на знесення дерев протягом 1-30 червня.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з ремонту аварійного каналізаційного колодязя на перехресті вулиць В. Залозецького та У. Кармелюка 14.07.17 з 18.00 до 22.00 буде повністю перекрито рух транспорту на вулиці У. Кармелюка на ділянці від вул. С. Руданського до вул. В. Винниченка.
Докладніше…


Cторінка 1 з 212