18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулася презентація книги «Горіхове дерево» чернівчанки Марти Блум, яка в силу складних історичних подій ХХ століття потрапила до Канади. Презентована книга побачила світ у місцевому видавництві «Друк Арт» у 2017 році завдяки Чернівецькій муніципальній програмі підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського.
Докладніше…

За перше півріччя 2017 року до бюджету Пенсійного фонду в Чернівецькій області надійшло власних доходів у сумі 868,0 млн.грн., що на 53,8% або на 303,5 млн.грн. більше надходжень січня-червня 2016 року. Власних доходів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду, мобілізовано в сумі 9,5 млн.грн., що становить 108,8% до плану (+0,8 млн.грн.) та на 1,2 млн.грн. (13,9%) більше надходжень відповідного періоду 2016 року.
Докладніше…

До Чернівців сьогодні прибули дві групи дітей з територій, де ведеться антитерористична операція. Відділом у справах сім’ї та молоді організовано відпочинок для цих дітей.
Докладніше…

Працівники Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт встановлюють на стовпи термочаші з пеларгоніями, які прикрашатимуть вулицю Головну від Центральної площі до вулиці Героїв Майдану.
Докладніше…

11 липня 2017 року о 10.00 годині в сесійній залі міської ради скликається позачергова 32 cесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з підключення будинку №13 на вул. В. Чкалова до міських мереж газопостачання до 8 липня частково обмежено рух транспорту в районі перехрестя з вул. В. Виничченка.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням робіт з ремонту проїжджої частини вул. Р. Шухевича 6 липня до 17.00 повністю обмежено рух транспорту на ділянці від ринку “Газкомплектприлад” до вул. Сторожинецької.
Докладніше…

Протягом доби 06 липня 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:
Докладніше…

На виконання протокольного рішення Чернівецької міської ради від 25.05.2017 р. розпорядженням міського голови Олексія Каспрука створено робочу групу з вирішення проблемних питань життєдіяльності Садгори.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
пр-т Незалежності – чистка о/к , промивка зливової мережі спецмашиною «Крот»
Маковея, 11 – ремонт о/к Докладніше…


Cторінка 1 з 212