23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вул. Університетській, 4 до 20.00 5 липня без водопостачання будуть будинки наступних вулиць: Університетська, Бандери С., Поштова та прилеглі.

Докладніше…

927 (61,2 %) опитаних чернівчан висловили свої пропозиції щодо розвитку міста. Найбільше чернівчан турбує стан доріг, якість роботи громадського транспорту та медичного обслуговування, боротьба з корупцією,облаштування прибудинкових територій, санітарний стан міста, робота водоканалу, розбудова спортивної інфраструктури.
Докладніше…

З метою здійснення контролю та недопущення провадження безліцензійної діяльності, публікуємо перелік суб’єктів господарювання, відносно яких Мінприроди прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.
Докладніше…

За кандидатуру Олексія Каспрука, якби вибори міського голови у Чернівцях відбулися найближчої неділі, готові проголосувати 46,4 відсотки опитаних жителів міста. Такі дані оприлюднили 3 липня організатори соціологічного дослідження “Чернівці та чернівчани”, яке проводилося у Чернівцях з 18 по 27 червня 2017 року.
Докладніше…

Більше половини жителів Чернівців підтримують ідею припинення повноважень і проведення дострокових виборів Чернівецької міської ради. Такі дані оприлюднили 3 липня організатори соціологічного дослідження “Чернівці та чернівчани”, яке проводилося у Чернівцях з 18 по 27 червня 2017 року.
Докладніше…

Понад 63 відсотки чернівчан вважають, що проблему громадського транспорту можна вирішити шляхом закупівлі нових тролейбусів, залучивши кредитні кошти. Такі дані оприлюднили 3 липня організатори соціологічного дослідження “Чернівці та чернівчани”, яке проводилося у Чернівцях з 18 по 27 червня 2017 року.
Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вул. Університетській, 4 до 21.00 без водопостачання будуть будинки наступних вулиць: Університетська, Бандери С., Поштова та прилеглі.

Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з будівництва водопровідних мереж на вул. Вашківській з 4 липня до 4 серпня повністю обмежено рух транспорту по вул. Глибоцькій на ділянці від будинку №8А до будинку №12 та по вул. Шишківській.
Докладніше…

Протягом доби 04 липня 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Маковея, 11 – ремонт о/к з підняттям зливової решітки
Я. Мудрого, 72 – ремонт о/к Докладніше…


Cторінка 1 з 212