17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту проїжджої частини вул. Вижницької 4-5 липня буде повністю обмежено рух транспорту на ділянці від вул. Кронштадської до вул. Лазурної.
Докладніше…

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення міського свята “Петрівський ярмарок”  з 600 8 липня до 2200 9 липня буде повністю перекрито рух транспорту по вул Садовій на ділянці від вул. Головної до вул. Першотравневої;

Докладніше…

У рамках проекту «Допомога стомованим хворим щодо соціальної адаптації в суспільстві (забезпечення засобами по догляду за собою)», який реалізується міською організацією Товариства Червоного Хреста України спільно з обласним осередком «Астом-Чернівці» Всеукраїнської асоціації «Астом-Україна», за кошти міського бюджету закуплено стомійні засоби «Stomadress» та «Proxima».
Докладніше…

За шість місяців 2017 року до виконавчих органів міської ради надійшло 3342 звернення громадян. З них: усних – 237 (а саме: на особистих прийомах керівництва міської ради – 206, по телефону – 31), письмових – 2768, на електронну пошту 304 (з яких 218 надійшло у розділ «Електронні петиції»).
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 84 дитини: 42 хлопчика та 42 дівчинки.
Докладніше…

Згідно з ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори укладаються всіма підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), які використовують найману працю і мають статус юридичної особи. Докладніше…

8-9 липня у Чернівцях відбудеться традиційне міське свято «Петрівський ярмарок». У його програмі: виставки – продаж товарів народного споживання, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівельної галузі, меблів, сфери послуг, виробів майстрів народних ремесел, розважальні та культурно-мистецькі заходи.
Докладніше…

Щороку в Україні люди стають жертвами укусів отруйних змій. Такі випадки можуть мати серйозні наслідки, оскільки отрута швидко вражає життєво важливі системи організму людини.
Докладніше…

Інформаційна довідка з Державного реєстру прав надається у паперовій (шляхом звернення до Центру надання адміністративних послуг) або електронній формі (через веб-портал Мін’юсту), що мають однакову юридичну силу та містять обов’язкове посилання на Державний реєстр прав. Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт на об’єкті “Будівництво каналізаційного колектора ДУ 1000 мм на вул. Роменській на ділянці від вул. Руської до вул. Високої” в м. Чернівцях до 25 липня буде повністю обмежено рух транспорту на вул. Немирівській від перехрестя вул. Немирівська-вул. Бориспільська до перехрестя вул. Немирівська-вул. Роменська.
Докладніше…


Cторінка 1 з 212