26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з заходами до 80-х роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років» та з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій у Чернівцях 21 травня за розпорядженням Чернівецького міського голови рекомендовано приспустити Державні Прапори України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних підприємств і закладів, державних підприємств, установ, організацій, розташованих на території міста. Докладніше…

Співвласниками багатоквартирного будинку за адресою вул. Головна, буд. № 222 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 10.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку за адресою бульвар Героїв Крут, буд. № 4-Б в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 27.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку № 23 на вул. Південно-Кільцевій в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 11.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку за адресою бульвар Героїв Крут, буд. № 12 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 13.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку № 21 на вул. Південно-Кільцевій в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників, який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку за адресою вул. Головна, буд. № 226 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 18.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку за адресою вул. Білоруська, буд. № 1 в м. Чернівцях обрано управителем ТОВ ТД «Укрвторресурс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 13.04.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку за адресою вул. Білоруська, буд. № 17 в м. Чернівцях обрано управителем ТОВ ТД «Укрвторресурс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 13.04.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

Співвласниками багатоквартирного будинку за адресою вул. Шептицького, буд. № 21 в м. Чернівцях обрано управителем ТОВ ТД «Укрвторресурс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 06.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.


Cторінка 1 з 3123