17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціНа виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 27.04.2017р. №207-р «Про створення робочої групи щодо перевірки зовнішнього вигляду літніх майданчиків на вулиці Ольги Кобилянської та доступності до них маломобільних груп населення» 15 травня 2017 року було здійснено перевірку зазначеного об’єкту.
Докладніше…

Із наближенням безвізового режиму у буковинців виникає чимраз більше запитань щодо його переваг, умов перетину кордону та термінів перебування за межами України.
Докладніше…

16 травня о 18.00 у Літньому театрі відбудеться 15-й ювілейний загальноміський конкурс «Успішна Пані Чернівців 2017».
Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по ліквідації витоку холодної води по вул. Салтикова- Щедріна ,35, 16.05.2017 року до 20:00 години без водопостачання залишаються наступні вулиці: Залозецького, Довбуша, Кочубея, С. Щедріна, Білоусова, Трепка, Кармелюка, Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Залозецького – промивка зливової мережі спецмашиною «Крот»
Горіхівська – чистка о/к Докладніше…

15 травня 2017 року закінчився прийом проектів на цьогорічний «Бюджет ініціатив чернівчан». Чернівчанами подано 76 проектів. Значна частина проектів передбачає ремонт та встановлення дитячих та спортивних майданчиків, створення громадських просторів, модернізації медичного обладнання. Докладніше…

Службове підроблення – фальсифікацію медичної документації виявлено у ході службового розслідування, яке проводилося у міському клінічному пологовому будинку№1 за розпорядженням міського голови Олексія Каспрука.
Докладніше…

У Законі про Дербюджет на 2017 рік закладено поступове зростання протягом року прожиткового мінімуму. З 1 травня підвищено розмір прожиткового мінімуму. Із цієї дати розмір прожиткового мінімуму становить:
1624 грн — загальний показник на одну особу в розрахунку на місяць;
1426 грн — для дітей віком до шести років; Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними:
Докладніше…

1. Найменування замовника:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради

-Управління освіти Чернівецької міської ради

2. Код згідно ЄДРПОУ замовника: 04062216

Докладніше…


Cторінка 1 з 212