26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціНезважаючи на припинення упродовж січня-лютого 2017 року діяльності понад 6,0 тис. фізичних осіб-підприємців, кількість платників єдиного соціального внеску зросла порівняно з відповідним періодом 2017 року на 8,2%. На 15,5% збільшилася кількість підприємців, які використовують працю найманих працівників, та на 29,4% – середньооблікова чисельність зайнятих у підприємців працівників.
Докладніше…

У Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулась творча зустріч з літературознавцем, письменником-есеїстом з Франківщини Євгеном Бараном, який презентував чернівецькій публіці свої творчі доробки за кілька останніх років.
Докладніше…

З метою наведення належного санітарного стану у Чернівцях та забезпечення санітарного-екологічного благополуччя мешканців у ході весняного місячника з благоустрою проведено чимало робіт.
Докладніше…

Одноразову грошову винагороду за високі досягнення щорічно отримуватимуть у Чернівцях 5 спортсменів та 5 тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, видів спорту інвалідів. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.
Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом 13 травня.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Залозецького – чистка о/к
Гастелло ( частково)– чистка зливової мережі з промивкою
Головна – промивка зливової мережі Докладніше…

Як повідомили в управлінні освіти Чернівецької міської ради, з 15 по 19 травня 2017 року у восьми школах міста буде реалізовано проект «Я можу врятувати життя» у рамках співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Українським фондом «Здоров’я» та Фондом родини Загорій, що знаходиться під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко. Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання:     частота     струму   50 Гц.    На   контролі   виконання   знаходиться 2 заявки,  пов’язані  з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…