26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ метою здійснення своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, органами Пенсійного фонду України в області вживаються заходи для забезпечення надходжень власних доходів до бюджету Фонду, які спрямовані на роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, погашення заборгованості з платежів та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам. Докладніше…

Управління освіти міської ради проводить ІІІ Міський конкурс творчих робіт «Якби я був мером міста». У своїх доробках учасники  повинні розкрити бачення подальшого розвитку міста, місцевого самоврядування, зміцнення його організаційних, правових, соціально-економічних та інформаційних засад.

Докладніше…

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. внесено зміни до Постанови КМУ від 21.10.1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».
Докладніше…

Електронна петиція щодо скасування рішення міськради про передачу другої низки газогону на баланс ПАТ “Чернівціоблгаз” набрала 289 голосів.
Докладніше…

Міське комунальне підприємство «МіськШЕП» розпочало наносити дорожню розмітку на вулицях міста. За сприятливих погодніх умов, роботи по розмітці осьових та роздільних смуг будуть виконані спочатку на основних дорогах – Проспекті Незалежності, вулицях Героїв Майдану, Головній, Винниченка тощо.
Докладніше…

З нагоди Дня Європи на Соборній площі Чернівців відбувся святковий мітинг, у якому взяли участь представники влади і громадськості. Під час нього було урочисто піднято прапори України та Європейського оюзу.
Докладніше…

Відповідно до затвердженого Переліку адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг надається адміністративна послуга щодо взяття на облік громадян для отримання земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків в м. Чернівцях. Докладніше…

14 травня на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбудеться ХII Буковинський туристичний ярмарок, який збере учасників з різних регіонів України.
Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом 11 травня.

Докладніше…

У зв’язку з продовженням виконання аварійно-ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води на розі вулиць Л. Толстого – Переяславської, до 24:00 год. 11.05.2017 року буде відсутнє водопостачання за адресами:
• вул. Переяславська;
• вул. Горького; Докладніше…


Cторінка 1 з 212