26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення свята духової музики, приуроченого до Дня Європи, 11.05.2017р. з 10.00 до 15.30 буде заборонено стоянку, а також повністю перекрито рух транспортних засобів по вул. І.Котляревського, площі Театральній, вул. Й.Шиллера, вул. М.Лисенка, вул. Й.Гете, крім автобусів учасників свята духової музики.

Звітний концерт студії сучасного танцю “Де люкс” та ансамблю народного танцу “Колорит” відбудеться 12 травня у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. У програмі сучасні та народні хореографічні постановки.
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 85 дітей: 38 хлопчиків та 47 дівчаток.
Докладніше…

Презентація книги Наталії Боярчук-Брянської “Янголи букового краю” відбудеться 12 травня у сесійній залі міської ради. Це одна з праць, яка вийшла у рамках Чернівецької міської програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського та за сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації.
Докладніше…

Меморіальні дошки науковцю-юристу, педагогу, ректору Чернівецького університету Євгену Ерліху відкрили сьогодні у Чернівцях: на будинку по вул. Горького, 20, де він жив, а також на корпусі юридичного факультету ЧНУ.
Докладніше…

Феєричне свято духової музики, присвячене Дню Європи, відбудеться 11 травня на Театральні площі поблизу пам’ятника Ользі Кобилянській.
Докладніше…

12 червня 2017 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території садибної житлової забудови на вул. Журавлиній в м. Чернівцях. Докладніше…

5 червня 2017 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території садівничого товариства «Дружба» щодо реконструкції частини території під індивідуальну житлову забудову на вул. Букшованого Осипа (колишня Пархоменка Олександра) в м. Чернівцях. Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Головна – чистка о/к з промивкою спецмашиною «Крот»
пл.Центральна, 9 – чистка о/к Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом 10 травня.

Докладніше…


Cторінка 1 з 212