26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні ділянки розподільчих мереж в районі вулиць Ярослава Мудрого-Енергетична 20 квітня 2017 року з 10:00 год. до 24:00 год. без водопостачання будуть наступні вулиці: Хотинська (від №1 до №39, від №2 до №8); Денисівська; Мисливська; пр. Старожучківський; І пр. Поштовий; ІV пр. Заводський та прилеглі.

У зв’язку з погіршенням погодних умов, у школах міста з 20 до 24 квітня включно призупинено навчально-виховний процес. Таке рішення прийнято на нараді, яку провів міський голова Олексій Каспрук за участю керівників департаменту ЖКГ, управлінь освіти, охорони здоров’я та КП «Чернівцітеплокомуненерго».
Докладніше…

Під орудою колишнього чернівчанина Марка Волоха, Академічний симфонічний оркестр виконає твори Моцарта, Телемана, Брамса, Гершвіна. Композитор виїхав з Чернівців 43 роки тому, коли йому було 12 років. І лише через чотири десятиліття перетнув кордон України вдруге.
Докладніше…

З нагоди святкування Великодніх свят Чернівецькім міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено низку заходів для дітей та молоді з особливими потребами.
Докладніше…

21 квітня 2017 року відбудеться промоакція «Я і моє дозвілля», мета якої – залучення неповнолітніх віком від 6 до 17 років до занять у спортивних секціях та творчих гуртках м. Чернівці на безоплатній основі. Це переважно діти, які опинились в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО та діти, які перебувають на профілактичних обліках в органах поліції. Докладніше…

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) – єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи. Докладніше…

Публікуємо графік засідань постійних комісій міської ради з розгляду проектів рішень, які виносяться на розгляд 26 сесії міської ради VІІ скликання.
Докладніше…

Міський голова Олексій Каспрук 19 квітня о 22 годині в програмі “Пряма відповідь” на телеканалі “Чернівці” звітуватиме про роботу та відповідатиме на запитання чернівчан та журналістів.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
– Калинівська – чистка о/к
– Я. Мудрого- промивка зливової мережі
– М. Олімпіади – промивка зливової мережі спецмашиною «Крот»
Докладніше…

Протягом доби 19 квітня 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

– вул. Героїв Майдану (онколікарня) – чистка шахтного колодязя
– на розі вул. Енергетичної – Я.Мудрого – зварювальні роботи Докладніше…


Cторінка 1 з 212