17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ рамках Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Чернівців та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2017 рік КП «Чернівецьке тролейбусне управління» отримає 350 тисяч гривень, КП «Чернівціводоканал» та МКП «Чернівцітеплокомуненерго» – по 2 мільйони гривень.
Докладніше…

Органами Пенсійного фонду України в Чернівецькій області фінансування виплати пенсій квітня 2017 року здійснюється згідно з графіком і станом на 14.04.2017 профінансовано 67,7 % від місячної потреби.

Для виявлення ознак тінізації заробітної плати та зайнятості Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проводиться кропітка робота щодо аналізу звітності страхувальників на предмет виявлення тих, які порушували права найманих працівників на гідну оплату праці.
Докладніше…

XIX фестивальний молодіжний турнір бально-спортивної хореографії RATUSHA пройде 6-7 травня у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» (вул. Воробкевича,6). За 19 років він прийняв понад 25 тисяч танцюристів, любителів та професійних виконавців спортивної хореографії.
Докладніше…

Міський голова Олексій Каспрук 18 квітня звернувся до громади міста із заявою, в якій повідомив, що направив клопотання до Верховної Ради України із клопотанням відповідно до ст.78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянути питання про призначення у визначеному законом порядку позачергових виборів Чернівецької міської ради. Докладніше…

В зв’язку з частковою несплатою за спожиту в березні 2017 року електроенергію в розмірі 3,2 млн. грн. 18 квітня 2017 року з 11:00 год. ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» обмежило електропостачання насосних агрегатів підвищення тиску холодної води на ТРП-3 (П. Кільцева, 25А), ТРП-1А (Руська 263А), ТРП-4А (Руська, 222Б), ТРП-5А (Руська, 223А) Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 97 дітей: 55 хлопчиків та 42 дівчинки.
Докладніше…

18-19 квітня у м.Чернівці перебуватимуть Містер Саймон Еттертон, менеджер програм з англійської мови Британської Ради в Україні та Вікторія Іваніщева, менеджер з освітніх програм Британської Ради в Україні у Чернівцях.
Докладніше…

Продовжено весняний місячник санітарної очистки та благоустрою м.Чернівців до 12 травня 2017 року.
Директору департаменту житлово-комунального господарства міської ради , начальнику інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради, Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
– Калинівська – очистка та промивка зливової мережі спецмашиною «Крот»
– Гастелло – Нагірна – засипка провалу гравієм Докладніше…


Cторінка 1 з 212