17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціМіський голова Олексій Каспрук скористався правом вето і 14 квітня зупинив дію двох рішень міської ради, як таких, що суперечать діючому законодавству. Повторний розгляд цих питань відбудеться на позачерговій сесії міської ради, яка скликається 26 квітня о 14.00.
Докладніше…

Міський голова Олексій Каспрук 14 квітня скликав Погоджувальну раду для прийняття рішення про продовження роботи сесії 18 квітня з метою виділення коштів комунальним підприємствам для розрахунків за енергоносії, виплату зарплати та сплату податків. Керівники фракцій та голови депутатських комісій були поінформовані про попередження ПАТ ДАЕК «Чернівціобленерго» про обмеження з 18 квітня електропостачання КП «Чернівціводоканал» та Чернівецького тролейбусного управління, що спричинить зупинку водопостачання міста, можливі перебої у русі тролейбусів. Докладніше…

Один із забудовників висипав чималий об’єм будівельного сміття на території парку «Жовтневий». Свої дії пояснив бажанням розпланувати територію і зробити нову терасу. Як повідомив директор КП «Парк «Жовтневий» Сергій Столяр, такі дії є порушенням порядку здійснення господарської діяльності на території парку.
Докладніше…

Сьогодні КП «Міжнародний аеропорт Чернівці» відкрило другий рейс сполученням Чернівці-Київ-Чернівці, який здійснює компанія «МАУ». Це стало можливим завдяки тому, що напрямок користується неабияким попитом.
Докладніше…

Дорогі чернівчани!

Від щирого серця вітаю із світлим Воскресінням Христовим!

Тієї радісної миті, коли вдарять Великодні дзвони, зміцнюється наша віра у кращу долю для українців і України, у перемогу добра над злом, світла над пітьмою.
Докладніше…

Упродовж чергового тижня весняного місячника благоустрою у Чернівцях прибрано 162 двори, 64 дитячих майданчики, сквери на вул. Героїв Майдану, 79, Південно-Кільцева, 1, Дудича – Сагайдачного, Сагайдачного – Ш.Алейхема, Фастівська – М.Олімпіади, Білоруська – пров. Білоруський, Горького, Гагаріна, Надрічна, Коломийська, Хотинська, 2 та інші. Докладніше…

Святкування Великодня асоціюється із святковим столом та різноманіттям харчових продуктів, в тому числі і тваринного походження, а саме: ковбаси, шинки та інших продуктів харчування, де основною сировиною є свинина.
Докладніше…

За ініціативи Чернівецької міської учнівської ради та управління освіти Чернівецької міської ради 10 команд (ЗОШ №№ 2, 3, 6, 22, 24, 27, 31, ліцеї №№3, 4 та гімназія №5) взяли участь в «Ековибуховому квесті».
Докладніше…

26 квітня 2017 року о 16:00 в сесійній залі Чернівецької міської ради відбудеться День депутата.
На розгляд виноситься питання:
Про порядок денний 27 сесії міської ради VІІ скликання;
Про виконання заходів з реалізації інвестиційного проекту «Проект муніципального водного господарства міста Чернівці, стадії 1», що підтримується Урядом Федеративної Республіки Німеччина та Кредитною установою для відбудови (KfW)
На День депутата запрошуються заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керівники виконавчих органів міської ради.

Електронна петиція щодо звільнення директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Бабчука В.Г. і головного архітектора міста Хілько Н.О. за ігнорування законодавства України набрала 265 голосів.
Докладніше…


Cторінка 1 з 212