18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУрочиста презентація обрядової великодньої атрибутики «Писанковий дивосвіт -2017» відбулася сьогодні у Чернівцях. На Центральній площі на радість городянам встановлено «Диво-писанку» розміром 3,50 м на 2,60 м, а також чотири писанки 60 см на 90 см.
Докладніше…

Згідно з розпорядженням Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, КП «Чернівецьке тролейбусне управління» та автоперевізники всіх форм власності 16 квітня повинні організувати роботу громадського транспорту, починаючи з 5-ї години ранку. Таке рішення прийнято з метою забезпечення перевезення мешканців міста в день свята Великодня.

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вул. Сторожинецька №98А на водогоні Ø1000, 13.04.2017 року з 15:00 год. до 9:00 год. 14.04.2017 року, без водопостачання будуть наступні вулиці:
Докладніше…

1.Найменування замовника:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради

-Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради

Докладніше…

Як повідомили в міському управлінні охорони здоров”я, визначено перелік аптечних закладів м. Чернівців, з якими укладено договори на відпуск лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму у 2017 році. Докладніше…

Міністерством фінансів України розглянуто звернення депутатів Чернівецької міської ради щодо недопущення тиску на малий і середній бізнес та надано роз’яснення з цього питання.
Докладніше…

У зв’язку з частковою несплатою за спожиту в березні 2017 року електроенергію в розмірі 3,2 млн. грн. ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» обмежило електропостачання насосних агрегатів підвищення тиску холодної води на ТРП-3 (П.Кільцева, 25А), ТПР-1А (Руська 263), ТПР-4А (Руська 222Б).
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
– М. Олімпіади – чистка о/к з промивкою  зливової мережі спецмашиною «Крот»

– Головна, 204-Д – ремонт оглядового колодязя

Докладніше…

До міського бюджету м. Чернівців за І квартал поточного року надійшло 640150,4 тис. грн., що складає 31,0% до затвердженого плану на 2017 рік. Порівняно з відповідним періодом 2016 року надходження до міського бюджету м. Чернівців зросли на 244420,7 тис. грн. або 61,8%.
Докладніше…

На черговій сесії Чернівецька міська рада підтримала електронну петицію про закупівлю нових тролейбусів для міста. Відповідне рішення було ухвалене 31-м голосом депутатів з загальної кількості депутатів – 42.
Докладніше…


Cторінка 1 з 212