17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВ рамках партнерства між Чернівецькою областю та округом Швабія (Німеччина) пропонуємо керівникам промислових підприємств, суб’єктам малого та середнього підприємництва м.Чернівців в термін до 14.04.2017р. надати в департамент економічного розвитку обласної державної адміністрації проектні пропозиції щодо розвитку співробітництва. Докладніше…

ЦНАП інформує про процедуру державної реєстрації речових прав на земельні ділянки, зареєстровані до січня 2013 року, з видачею документа, що посвідчує право власності.
Докладніше…

Тисячі представників чернівецьких навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації взяли участь у весняному місячнику санітарної очистки і благоустрою.
Докладніше…

Продовження 26 сесії Чернівецької міської ради VII скликання відбудеться 12.04.2017 р. о 11.00.

Планову перевірку фінансово-господарської діяльності міського комунального бюро технічної інвентаризації провели відділ контрольно-перевірочної роботи спільно з департаментом економіки міської ради.
Докладніше…

У комунальній бюджетній установі «Будинок культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців» в рамках арт-фестивалю «Faber», організованого Володимиром Праймоном, пройшов мистецький проект «Фозія», який прагне поєднати поезію та фотографію.
Докладніше…

До кінця року 300 зупинок громадського транспорту у Чернівцях облаштують табличкамии з написами “Паління заборонене”. Незабаром їх почнуть встановлювати. Наразі вже закуплені матеріали для їх виготовлення і до кінця року планується їхнє встановлення на всіх зупинках громадського транспорту. Докладніше…

В зв’язку з частковою несплатою за спожиту в березні 2017 року електроенергію в розмірі 3,2 млн. грн. ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» обмежило електропостачання насосних агрегатів підвищення тиску холодної води на ТРП-1А (Руська 263А) та ТРП-4А(Руська 222Б), в наслідок чого без водопостачання залишаються наступні будинки: Докладніше…

В бібліотеці-філії №4 КБУ ЦБС м. Чернівців проведена година духовності «Пасхальний благовіст звучить в небесній славі» для учнів 5-а класу ЗОШ №30.(кер.Гушувата Віра Василівна).
Докладніше…

14 квітня о 18:00 в галереї SweetART (вул. Штейнбарга, 23) відбудеться лекція Атіса Еглінса-Еглітіса “Реалізація культурної політики в регіональному місті”
Докладніше…


Cторінка 1 з 212