23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДорогі чернівчани, шановна єврейська громадо!
Від щирого серця вітаю з найвеличнішим іудейським святом – Песахом!
У цей світлий день євреї усього світу згадують своє звільнення від рабства, святкують отримання довгоочікуваної свободи та перемогу над несправедливістю.
Докладніше…

На алеї «Вічної Слави і Пошани» у парку Жовтневому (вул. Комарова, навпроти озера) 24 квітня о 12.00 відбудеться висадження молодих червоних дубочків в пам’ять про хоробрих Воїнів і відважних Захисників.
Докладніше…

Чернівецькі школярі візьмуть участь в акції «Ековибуховий квест», яка відбудеться 13 квітня у парку ім. Ю. Федьковича. Організаторами заходу виступають Чернівецька міська рада, управління освіти міської ради і міська учнівська рада.
Докладніше…

В зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вул. О. Пчілки, 23, 10 квітня 2017 року з 13.00 до 20:00 год. буде відсутнє водопостачання на наступних вулицях: О. Пчілки; Руській, № 198 ─ 236 Б та прилеглих.

Докладніше…

У рамках реалізації проекту №102 «Чернівці за здорові серця», що переміг в програмі «Бюджет ініціатив чернівчан 2016» , для потреб КМУ «Міської поліклініки №3» придбано апарат ЕКГ.
Докладніше…

Понад 400 працівників виконавчих органів міської ради долучилися 8 квітня до щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля” з метою наведення належного санітарного стану в місті та забезпечення санітарно-екологічного благополуччя його мешканців.
Докладніше…

Для запобігання виникненню пожеж під час святкування Великодня, рятувальниками здійснюється агіаційно-роз’яснювальна робота серед священнослужителів та вірян м. Чернівці. Зокрема працівники Чернівецького міського відділу Управління провели інструктаж-навчання у Свято-Введенському жіночому монастирі.
Докладніше…

Упродовж чергового тижня весняного місячника благоустрою у Чернівцях прибрано 150 дворів, 64 дитячих майданчики, сквери за адресами вул. Київська, 11, Горького, Гагаріна – навпроти пивзаводу, Й.Главки, Дудича-Сагайдачного, Білоруська – пров. Білоруський тощо.
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 86 дітей: 48 хлопчиків та 38 дівчаток.
У пологовому будинку №1 народилися 23 хлопчика та 18 дівчаток. Докладніше…

Ковану карету, яку місту подарували чернівецькі ковалі на честь його 600-річчя, сьогодні демонтують для здійснення профілактичного ремонту. У п’ятницю її планують повернути на звичне місце.

Докладніше…


Cторінка 1 з 212