18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУпродовж 5-6 квітня чернівчани сплатили за спожиту воду 374,2 тис. грн.   Станом на 01.04.2017 р. заборгованість населення становила 12986,2 тис. грн. 5-6 квітня насосними станціями підприємства піднято води – 147636 м³, подано води в мережі міста – 110942 м³.
Докладніше…

Працівниками Чернівецького МВ УДМС у Чернівецькій області та Чернівецького ВП ГУНП у Чернівецькій області у березні проводилися цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».
Докладніше…

З меседжем «Коцюбинський повертається …» до Муніципальної бібліотеки ім. Добрянського завітав київський  публіцист, прозаїк, поет, драматург, голова журі секції “Літературна творчість” Малої академії наук України Олександр Балабко.
Докладніше…

Мультфільм “Plach Vovche” дизайнерки чернівецької формації DZESTRA Маркош Крижак пройшов у конкурсну програму Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF).
Докладніше…

З 14 квітня авіарейс Чернівці-Київ-Чернівці виконуватиметься двічі на день, а вже з 28 квітня наше місто отримає пряме авіасполучення з італійським Бергамо. Окрім того, розглядаються можливі рейси до Ізраелю і Туреччини. Про це говорили сьогодні у Ратуші на брифінгу, який пройшов у рамках Міжнародного авіаційно-туристичного форуму.
Докладніше…

Учні чернівецьких загальноосвітніх шкіл №31, 38 та 39 приєдналися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках!». Спільними зусиллями на шкільних подвір’ях було висаджено близько 80 дерев липи серцелистої, берези повислої, горіха волоського, туї західної та 20 кущів горобини звичайної.
Докладніше…

6 квітня Голова Державної міграційної служби Україні Максим Соколюк презентував новий онлайн-сервіс. Сервіс доступний на сайті міграційної служби за посиланням: nd.dmsu.gov.ua За допомогою нового онлайн-сервісу можливо швидко та безкоштовно зробити перевірку у базах даних недійсних, викрадених або втрачених паспортів міграційної служби та МВС.
Докладніше…

В рамках відзначення сторіччя від початку Української Революції з ініціативи Громадського комітету з догляду за українськими історичними похованнями, 14 квітня 2017 р. на Садгірському центральному кладовищі відбудеться щорічна акція «Упорядкуємо пам’ять та пам’ятки!». Докладніше…

Звіт  про  періодичне  відстеження  результативності  регуляторного акта – рішення  міської ради від 25.12.2014р. №1445  про внесення змін до Положення про порядок розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Чернівців, затвердженого рішенням міської ради V скликання від 27 грудня 2012р. № 700 із змінами та доповненнями.
1. Виконавець заходів з відстеження
Департамент економіки Чернівецької міської ради.
2. Цілі прийняття акта
Дотримання принципів державної регуляторної політики, удосконалення системи відносин між органами місцевого самоврядування і суб’єктами господарювання та збільшення надходжень до міського бюджету. Cтворення більш сприятливих умов здійснення підприємницької діяльності у місті.
3. Тип відстеження та строк виконання заходів з відстеження результативності
Періодичне відстеження проведено за період  січень 2013 року  – січень 2017 року.
4. Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержання даних.
Передача в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності в тому числі шляхом проведення конкурсів на право оренди. Надходження коштів до міського бюджету.
5. Кількісні та якісні значення показників результативності
В результаті застосування затверджених орендних ставок надходження орендної плати до бюджету міста за 2016р. в порівнянні з 2015 роком збільшились на 3534,7 тис.грн. без ПДВ.
6. Оцінка результативності регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей
За результатами повторного відстеження результативності регуляторного акта – рішення   5.12.2014р. №1445  про внесення змін до Положення про порядок розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Чернівців, затвердженого рішенням міської ради V скликання від 27 грудня 2012р.  № 700 із змінами та доповненнями, слід зазначити, що його прийняття сприяло значному збільшенню надходжень до місцевого бюджету та прозорості механізму передачі в оренду майна територіальної громади м.Чернівці.
В результаті відстеження встановлено, що мета та завдання, які ставилися при прийнятті цього регуляторного акта, досягнуті.
Одночасно інформуємо, що департаментом економіки міської ради оприлюднено проект рішення сесії міської ради «Про затвердження Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернівців та визнання такими, що втратили чинність раніше прийняті розпорядчі акти з цього питання», додатком до якого є методика про порядок розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Чернівців.

У рамках освітнього проекту “Сортую” 7 квітня у чернівецької гімназії №2 відбувся еко-треніг за участі громадських організацій «Україна без сміття», «Відкрите суспільство» та Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака. Докладніше…


Cторінка 1 з 212