23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУпродовж I кварталу 2017р. вперше за призначенням житлових субсидій звернулось 1802 домогосподарства міста. Станом на 01.04.2017р. із вищезазначеної кількості домогосподарств субсидії призначено 1687.
Докладніше…

Планові ремонтні роботи на магістральному водогоні від насосної станції «Шубранець» до резервуарів чистої води «Попова» тривали з 4 по 6 квітня. Їх завершено. Наразі відбувається заповнення водогону та розподільчих мереж.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Проект будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Руська, 213-Б. Замовник:

ТОВ «Дружба»Доповідач: архітектор Кишлярук В’ячеслав Васильович
Докладніше…

Електронна петиція щодо подальшого проведення соціально-мистецьких ярмарків «Чернівецький Фортель» на традиційній локації заходу (вул. О. Кобилянської) набрала 262 голоси.
Докладніше…

Електронна петиція щодо дозволу майстрам HandMade організувати виставку-ярмарок своїх виробів на вулиці О. Кобилянської набрала 253 голоси.
Докладніше…

Міський інсультний центр (МІЦ) на 40 ліжок запрацював у Черніцях з 1 квітня на базі міської лікарні №3, де провели реорганізацію без скорочення медичного персоналу. МІЦ створено для підвищення якості спеціалізованої медичної допомоги хворим з судинною патологією головного мозку, оскільки кількість мозкових інсультів постійно зростає, вони дають високий рівень смертності та інвалідності . Докладніше…

Громадські організації, які виявляють бажання брати участь у цьогорічному Конкурсі соціальних проектів (бюджет конкурсу – 200 000 гривень), запрошуються до участі у тренінгу з написання проектів.
Докладніше…

У Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи», яка проходить під егідою ЮНЕСКО.
Докладніше…

У рамках освітнього проекту “Сортую” 7 квітня у актовій залі гімназії №2  (вул.Головна, 73) відбудеться екологічний тренінг для учнів, освітян, екологічних активістів та представників ЗМІ. Метою заходу є покращення стану навколишнього середовища шляхом залучення громади до сортування сміття.
Докладніше…

Під головуванням заступника міського голови Олександра Паскаря сьогодні у Ратуші відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
Докладніше…


Cторінка 1 з 212