23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціОрганами Пенсійного фонду України в Чернівецькій області 03 квітня 2017 року розпочато фінансування пенсій квітня 2017 року. Виплата пенсій квітня триватиме до 25 числа, відповідно до затвердженого графіка.

У зв’язку з проведенням робіт з ремонту проїжджої частини 4 квітня з 08.00 до 18.00 буде перекрито рух транспорту (крім громадського) на вулиці Садовій та повністю перекрито рух транспорту на вулиці Ю.Федьковича. Згідно з погодженою схемою об’їзду буде встановлено дорожні знаки. Докладніше…

У Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського в рамках авторської програми Ігоря Буркута «Інтелектуальне життя Чернівців продовжується» відбулась зустріч з доцентом кафедри історії нового та новітнього часу ЧНУ ім. Ю. Федьковича Андрієм Мінаєвим.
Докладніше…

Чернівецький міський голова Каспрук ініціює проведення громадських слухань щодо перейменування вулиці Челюскінців на вулицю Кайндля Раймонда Фрідріха, які мають відбутися 11 травня 2017 року о 18.00 у каб. 105 Чернівецької міської ради (Центральна площа,1). Слухання проводяться з метою залучення представників громадськості.
Докладніше…

З метою залучення представників громадськості до розгляду питання перейменування вулиці Олексія Новикова-Прибоя на вулицю Сбієра Іона, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук підписав розпорядження про проведення громадських слухань 4 травня 2017 року о 18.00 у каб.105 Чернівецької міської ради (Центральна площа,1).
Докладніше…

Підопічні КЦ “Турбота” відділення соціально-побутової адаптації взяли участь у спільному майстер-класі “Писанкарство” з вихованцями клубу “Паросток”. Його провів майстер народного мистецтва, художник Василь Беженар.
Докладніше…

З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового – Чернівецький міський відділ звертається до релігійних громад та священнослужителів міста з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже саме в ці святкові дні дані об‘єкти відвідує велика кількість населення.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

– Руська – ч/к з промивкою спецмашиною «Крот»

– Севастопольська, 2 – ремонт о/к

Докладніше…

4 квітня у Києві відбудеться Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу. Організована Німецько-Українським Фондом та профінансована Урядом Німеччини подія об’єднає представників малого і середнього бізнесу та крупні фінансові інституції.
Докладніше…

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомили, що з 1 квітня 2017 року припиняється виплата пенсій на рахунки пенсіонерів у російських банках. Зокрема, в області зазначене рішення стосується банківських установ «СБЕРБАНК» та «ВіЕс Банк».
Докладніше…


Cторінка 1 з 212