17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці6 березня близько 19.00 стався порив на магістральному водогоні у селі Біла. Попередня аварія такої складності у Чернівцях мала місце у 2015 році. Роботи з ліквідації аварії на магістральноу водогоні можуть затриматися на кілька днів. Про це на брифінгу у Ратуші повідомили начальник МКП “Чернівціводоканал” Сергій Дзезик та виконуючий обов’язки головного інженера підприємства Юрій Рихло.
Докладніше…

Підопічні та адміністрація центру «Турбота» з нагоди Міжнародного жіночого дня відвідали Чернівецький геріатричний пансіонат.
Докладніше…

За останній тиждень у Чернівцях народилося 87 дітей: 44 хлопчика та 43 дівчинки. У пологовому будинку №1 народилося 20 хлопчиків та 23 дівчинки. У пологовому будинку №2 – 24 хлопчика та 20 дівчаток.

У зв’язку з проведенням робіт з реконструкції ринку “Центрального” до 31 грудня 2017 року повністю перекрито рух транспорту по вулиці Д. Загули на ділянці від вулиці І. Вільде до вулиці Героїв Майдану шляхом встановлення шлагбауму на перехресті вулиць І. Вільде та Д. Загули.
Докладніше…

11 березня о 15:00 у Центрі культури «Вернісаж» відбудеться фестиваль здорового способу життя, йоги та релаксації YOGA ART WEEKEND.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
– Пумнула – чистка перехватів з промивкою спецмашиною «Крот»
– обстеження зливової мережі по місту

Докладніше…

У зв’язку з аварійною ситуацією на ділянці магістрального водогону в с. Біла подача води буде здійснюватись 07.03.2017 року та 08.03.2017 року з 07:00 год. до 09:00 год. та з 20:00 год. до 22:00 год.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання:     частота     струму   50 Гц.    На   контролі   виконання   знаходиться 2 заявки,  пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…