26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціПорив на магістральному трубопроводі діаметром 900 міліметрів у мікрорайоні Ленківці ліквідовано. Витік стався у ніч з 4 на 5 березня, спричинивши перебої у постачанні Чернівців водою.
Докладніше…

У Будинку естетики та дозвілля відбувся міський конкурс читців, присвячений пам’яті Т. Г. Шевченка, у якому взяли участь 40 виконавців художнього слова. На конкурсі були представлені твори Тараса Шевченка, поезія авторів про Тараса Шевченка та твори за вибором учасників.
Докладніше…

Делегація спеціалістів на чолі з начальником управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ігорем Незборецьким побувала з робочим візитом в окружній лікарні ургентної допомоги імені Sf. Ioan cel Nou румунського міста Сучава.
Докладніше…

1.Найменування замовника:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради

-Управління освіти Чернівецької міської ради

2.Код за ЄДРПОУ: 04062216

3.Місцезнаходження замовника: 58000, м.Чернівці, Центральна площа,1
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує про результати відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок, проведеного на засіданні комісії по конкурсному відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам і знаходяться в користуванні або орендуються ними від 16.02.2017р. Докладніше…

16 березня у Чернівцях розпочне роботу сезонний ярмарок з продажу садивного матеріалу (саджанців дерев та розсади). Організатором ярмарку визначено товариство з обмеженою відповідальністю «Ринок «Центральний», який має створити умови для роботи ярмарку.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з модернізації ліній електропостачання на вул. Головній, з 6 березня до 1 квітня частково обмежено рух транспорту на ділянці від будинку №189 до будинку №219.
Докладніше…

Публікуємо оголошення про заплановані закупівлі по проекту НЕФКО.
Назва  проекту:  Енергоефективність  в  будівлях  бюджетної  сфери  у м.Чернівцях
Країна: Україна
Діловий сектор: Підвищення енергоефективності в будівлях
Докладніше…

З початку 2017 року на території Чернівців виникло 39 пожеж, внаслідок яких загинуло 3 особи. Основними причинами загорань є порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, необережне поводження з вогнем, порушення правил при експлуатації електромереж та електроприладів тощо.
Докладніше…

Для зручності громадян в Електронному кабінеті платника функціонує сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді». Фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням ЕЦП можуть подати декларацію в електронному вигляді.
Докладніше…


Cторінка 1 з 3123