23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціПодаємо календарний план спортивно–масових заходів у Чернівцях на березень 2017 року.
Докладніше…

Традиційно весняний місячник санітарної очистки та благоустрою в м. Чернівцях оголошується з метою покращення санітарно – епідеміологічного стану міста після зими.
Докладніше…

Адреси, за якими надані дозволи на знесення дерев протягом з 02.02. – 28.02.2017р.
Докладніше…

 Виконуючи розпорядження Чернівецького міського голови від 28.02.2017 № 86-р «Про проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців», з метою наведення належного санітарного стану в місті та забезпечення санітарного-екологічного благополуччя мешканців, затверджено відповідні заходи. Докладніше…

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області постійно працюють над розширенням надання консультацій населенню з питань пенсійного забезпечення в режимі відеозв’язку.
Докладніше…

Звіт

про фактично  використані  кошти та надані послуги

з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 

по  ПП «Регіон-Центр»

Докладніше…

З настанням теплої сухої погоди значно збільшується кількість пожеж. Однією з основних причин є те,що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють суху траву чи сміття.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
– Пумнула– чистка перехватів з промивкою. спецмашиною «Крот»
– З. Космодем’янської – промивка зливоої мережв спецмашиною «Крот» Докладніше…

З метою запобігання виникнення пожеж, навчанню населення елементарним правилам пожежної безпеки в побуті та вмінню діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, рятувальники Чернівецького міського відділу УДСНС України у Чернівецькій області здійснили профілактичні рейди у житловому секторі Чернівців. Докладніше…

Департаментом економіки міської ради розпочато впровадження проекту «Розвиток інноваційного потенціалу СV» (автор проекту Воропаєва С.Л.), в рамках програми реалізації Бюджету ініціатив чернівчан (бюджету участі).
Докладніше…


Cторінка 1 з 212