26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціТематичну перевірку щодо запровадження в КП «Чернівецьке тролейбусне управління» мінімальної заробітної плати та правильності нарахування заробітної плати провели фахівці департаменту праці та соціального захисту, департаменту ЖКГ та відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради.
Докладніше…

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органам реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.
Докладніше…

На 22 сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання підтримано проект рішення щодо надання гарантії міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань МКП “Чернівцітеплокомуненерго” за кредитом Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО).
Докладніше…

Звітний концерт творчих колективів під назвою «Буковинське намисто», присвячений 68-й річниці з Дня народження Героя України, композитора Володимира Івасюка відбудеться 3 березня у «Будинку культури творчої молоді «Автограф.
Докладніше…

08.02.2017р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 81 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016р. № 1045, відповідно до яких з 01.01.2017р. право на отримання соціальних стипендій поширено на наступне коло осіб.
Докладніше…

Чотири об’єднані громади на Буковині вже подбали про наближення до населення послуг з пенсійного забезпечення. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.
Докладніше…

Днями вихованці чернівецького клубу карате «Максимум» повернулись із Всеукраїнських змагань, які щорічно проходять у м. Новоград-Волинський Житомирської області. Близько п’ятисот каратистів із Києва, Житомира, Харкова, Львова, Одеси, Чернівців та інших міст, а також Білорусії змагались за нагороди на «Звягель Оупен 2017».
Докладніше…

Окремі ЗМІ поширили інформацію, що 28 лютого у години пік не ходили тролейбуси і зробили припущення, що працівники тролейбусного управління також беруть участь у неоголошеному страйку перевізників.
Докладніше…

  01 лютого 2017 року співвласниками будинку №4 на вулиці Головній в м. Чернівцях визначено форму управління багатоквартирним будинком шляхом обрання управителя – ПП «Регіон-Центр».
  Уповноваженою особою співвласників будинку під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням та уповноваження передати протокол загальних зборів на зберігання до виконавчого комітету міської ради обрано співвласника квартири №20 Беженар Валентину Іванівну.

Докладніше…

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, 19-23 червня 2017 року в м. Вільнюсі (Литовська Республіка) відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця».
Докладніше…


Cторінка 1 з 212