23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВідкриття меморіальної дошки чернівецькому бійцю Вадиму Ситнікову відбулося сьогодні у гімназії №7. Вшанувати пам’ять Героя прийшли рідні та близькі, однокласники, небайдужі городяни, заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар.
Докладніше…

Інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради просить городян утримуватись від спалювання сміття, опалого листя, гілля та інших відходів, оскільки при згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму.
Докладніше…

Виставка-ярмарок товарів повсякденного вжитку працюватиме з 1 по 8 березня на вулиці Головній вздовж огорожі Центрального парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка.

Докладніше…

За значний внесок у галузі соціології права всесвітньо відомому науковцю-юристу, педагогу, ректору Чернівецького університету Євгену Ерліху буде встановлено меморіальні дошки українською та німецькою мовами.
Докладніше…

16 березня у Чернівцях розпочне роботу сезонний ярмарок з продажу садивного матеріалу (саджанців дерев та розсади).
Докладніше…

Електронна петиція щодо перевірки якості газу, який отримують мешканці та урегулювання його оплати набрала 253 голоси.
Докладніше…

Ресторану на вул. Головній, 124 рішенням виконавчого комітету міської ради до 28 лютого 2018 року продовжено нічний режим роботи з 08.00 до 02.00.
Докладніше…

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради затвердив титульний список будівництва об’єктів комунального господарства по департаменту житлово-комунального господарства міської ради на 2017 рік. Цьогоріч на будівництво, реконструкцію та модернізацію об’єктів комунального господарства виділено з різних фондів міського бюджету та кредитних коштів понад 26 млн. гривень. Докладніше…

Положення про проведення щорічного конкурсу з номінацій „Кращий під’їзд”, „Краща покрівля”, „Кращий фасад будинку”, „Кращий благоустрій прибудинкової території” затверджено на черговому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради.
Докладніше…

Питання протидії торгівлі людьми перебуває на особливому контролі Чернівецької місцевої прокуратури. З метою своєчасного виявлення та реагування на вказані факти в Чернівецькій місцевій прокуратурі відкрито «гарячу лінію».
Докладніше…


Cторінка 1 з 291234...1020...Остання »