26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЩомісячну адресну матеріальну допомогу для часткового покриття витрат на оплату житлово–комунальних послуг в розмірі 200 грн. (без оподаткування) з 1 січня 2017 року встановлено інвалідам І групи, які зареєстровані в м. Чернівцях та не отримують інші щомісячні допомоги (виплати, доплати тощо) за рахунок коштів міського бюджету. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради.
Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зустрівся з Генеральним консулом Румунії у Чернівцях Елеонорою Молдован, генеральним директором музею Буковини в Сучаві Константаном-Емілем Урсу, доктором історичних наук, директором науково-дослідної лабораторії археології України Михайлом Відейком, виконавчим директором Українського національного Комітету міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ІСОМОS) Оленою Сердюк та директором музею історії культурної спадщини «Platar» Інною Подгородецькою.
Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету міської ради магазину продовольчих товарів на вул. Садовій, 1, закладу ресторанного господарства на вул. Комарова, 30-Б, аптекам на вул. Рівненській, 5-А та на вул. Перемоги, 35 до 31 січня 2018 року встановлено цілодобовий режим роботи.
Докладніше…

У посадові інструкції медичних сестер шкільних закладів буде внесено проведення профілактичних щеплень та туберкулінодіагностики. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Чернівецької міської ради.
Докладніше…

Перелік

боржників з орендної плати

за землю станом на 11.01.2017р.
Докладніше…

1 січня 2017 року мало би виповнитися 60 років неординарному українському письменнику, поету, журналісту, засновнику «альтернативної історії» в Україні – Василю Кожелянку.
Докладніше…

Відповідно до рішення Чернівецької міської ради VI скликання від 27.09.2012 №629 затверджено Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Чернівцях. Даним Положенням забороняється розміщувати вивіски із закриттям вікон, вітрини чи прозорої частини вхідних дверей площинами вивісок більш ніж на 50%.
Докладніше…

З 1 по 12 лютого у Чернівцях відбудеться фінал Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років. Право на його проведення виборола громадська організація «Альянс професійних шахістів».
Докладніше…

Івано-Франківська торгово-промислова палата організовує поїздку делегації фахівців у галузі будівництва, гірничої/видобувної промисловості на виставку CONEXPO-CON/AGG 2017, яка відбудеться 7-11 березня 2017 р. у м. Лас-Вегас, штат Невада, США.
Докладніше…

1.Найменування замовника:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради

-Управління освіти Чернівецької міської ради

-Управління культури Чернівецької міської ради

Докладніше…


Cторінка 1 з 261234...1020...Остання »