22.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з проведенням земляних робіт з підключення будинку № 2А на вул. О. Герцена до міських мереж електропостачання  з 23.07.2018 р. до 24.07.2018 р. буде частково обмежено рух транспорту в районі проведення робіт.
Докладніше…

На офіційному сайті Чернівецької міської ради зареєстровано електронну петицію щодо придбання та встановлення спеціалізованого ігрового майданчика для дітей інвалідів.
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради запрошує всіх бажаючих підрядників взяти участь у тендері щодо виконання робіт по об’єкту «Реконструкція басейну ЗОШ №27 по вул.Воробкевича,19 в м.Чернівці (коригування)».
Докладніше…

Електронна петиція щодо проведення стерилізації безпритульних тварин в Чернівецькій області та введення штрафів за викинутих тварин набрала 254 голоси.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Нагірна-  чистка о/к  та перехватів з промивкою

Південно-Кільцева, 1-В-  ремонт о/к
Докладніше…

Протягом доби 20 липня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Комарова, 19-21 – переключення водопровідного вводу
вул. Томащука, 10 – витік в оглядовому колодязі Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 20 липня.
Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р. Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50Гц. На контролі виконання знаходиться 4 заявки, які пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Відповідно до статей 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 47 Регламенту Чернівецької міської ради VІІ скликання, враховуючи звернення депутатів Чернівецької міської ради VІІ скликання від 17.07.2018 року міський голова Олексій Каспрук підписав розпорядження про скликання позачергової сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання 26 липня 2018 року о 09.30 годині в сесійній залі міської ради.
Докладніше…

У рейтингу українських міст #реформи_держпродажів за підсумками другого кварталу місто Чернівці посіло друге місце. Перше місце вже другий квартал поспіль займає незмінний лідер – Покров. Докладніше…

З 1 серпня чернівчани матимуть змогу скористатися нічним тролейбусом. Вартість проїзду у нічному тролейбусі становитиме 8 гривень. Жодні пільги на проїзд на нічних рейсах не діють. До встановлення валідаторів оплату за проїзд у нічних тролейбусах приймає водій. Докладніше…

У Чернівцях родина поповнилася одразу трьома дівчатками, які народилися 27 червня у міському пологовому будинку №2. Досвідчені лікарі стверджують, що таке явище є досить рідкісним: за останні три десятиліття це друга трійня, яка з’явилася на світ у нашому місті. Докладніше…

У зв’язку з проведенням ремонтно-реставраційних робіт фасаду гуртожитку Буковинського Державного медичного університету, з 18.07.2018 р. до 1.08.2018 р. буде частково обмежено рух транспорту по вулиці Марії Заньковецької в районі будинку №11.
Докладніше…


Cторінка 1 з 1 3121234...1020...Остання »