17.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з проведенням земляних робіт на об’єкті “Будівництво каналізаційної мережі з приєднанням ЗНЗ №25 по вул. Благоєва, 8Б та ЗНХ №8 по вул. Дзержика,22 в м. Чернівці”, з 18 липня по 6 серпня буде повністю перекрито рух транспорту на вул. Дзержика на ділянці від вул. Ростицької до вул. Заставнянської.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні ділянки трубопроводу холодного водопостачання біля ТРП-4А (Руська, 222А) 18.07.2018 року з 10:00 до 20:00 буде відсутнє водопостачання за адресами: Комунальників, Руська 222, 222Б, Авангардна, 41,43,45,47,49, 49А,51,53,55,57 та прилеглих.
Докладніше…

На офіційному сайті міської ради зареєстровано електронну петицію щодо ремонту  вулиці О. Герцена. Як повідомили у департаменті житлово-комунального господарства міської ради, між департаментом ЖКГ та ЧМКП ШЕП підписано угоду на завершення робіт з капітального ремонту дороги на вулиці О. Герцена від вулиці У.Кармелюка до вулиці В.Кочубея. Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету міської ради до 17 липня 2019 року встановлено нічний режим роботи піцерії «New York Street Pizza» на вул. Головній, 65 (з 09:00 до 23:00), піцерії «New York Street Pizza» на вул. Владислава Трепка, 2 (з 09:00 до 23:00), аптеці на вул. Головній, 220-В (цілодобово). Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з будівництва мереж водопостачання та водовідведення на вул. Марморозькій до 3 серпня повністю перекрито рух транспорту на ділянці від вул. Сторожинецької до вул. Путильської.
Докладніше…

Чернівецький міський відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області інформує, якщо Ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій з боку працівників Управління ДСНС України у Чернівецькій області, телефонуйте до Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Чернівецькій області (03722) 4-68-85.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Гастело –  чистка   о/к  та перехватів з промивкою

Герцена –  підняття люків о/к

Докладніше…

Протягом доби 17 липня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Чернишевського, 43 – ремонт водопровідного вводу

Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р.
Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 17 липня.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50Гц. На контролі виконання знаходиться 4 заявки, які пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Благодійна виставка-аукціон Юлії Косівчук “Ангели з міста добра” відбудеться 18 липня у Центрі культури “Вернісаж”, що по вул. О. Кобилянської, 53.  Експозиція складається з 20 картин, книг з поезією Юлії, а також казки “Війна і маленька Віра”.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  • 1. Проект детального плану території багатоквартирної та громадської забудови обмеженої вулицями Головною, В.Залозецького, Криворізькою, залізничною колією, проспектом Незалежності та вулицею Яською в м. Чернівці (повторно).

Докладніше…

Для комунальної медичної установи «Міська клінічна лікарня № 1» було придбано реабілітаційні тренажери фізіотерапевтичної дії (вартість 290 тис. грн). Проект по закупівлі даного обладнання для потреб лікарні став переможцем «Бюджету ініціатив чернівчан» в 2017 році. Докладніше…


Cторінка 1 з 1 3091234...1020...Остання »