20.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВідповідно до статей 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 47 Регламенту Чернівецької міської ради VІІ скликання, враховуючи звернення депутатів Чернівецької міської ради VІІ скликання від 17.07.2018 року міський голова Олексій Каспрук підписав розпорядження про скликання позачергової сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання 26 липня 2018 року о 09.30 годині в сесійній залі міської ради.
Докладніше…

У рейтингу українських міст #реформи_держпродажів за підсумками другого кварталу місто Чернівці посіло друге місце. Перше місце вже другий квартал поспіль займає незмінний лідер – Покров. Докладніше…

З 1 серпня чернівчани матимуть змогу скористатися нічним тролейбусом. Вартість проїзду у нічному тролейбусі становитиме 8 гривень. Жодні пільги на проїзд на нічних рейсах не діють. До встановлення валідаторів оплату за проїзд у нічних тролейбусах приймає водій. Докладніше…

У Чернівцях родина поповнилася одразу трьома дівчатками, які народилися 27 червня у міському пологовому будинку №2. Досвідчені лікарі стверджують, що таке явище є досить рідкісним: за останні три десятиліття це друга трійня, яка з’явилася на світ у нашому місті. Докладніше…

У зв’язку з проведенням ремонтно-реставраційних робіт фасаду гуртожитку Буковинського Державного медичного університету, з 18.07.2018 р. до 1.08.2018 р. буде частково обмежено рух транспорту по вулиці Марії Заньковецької в районі будинку №11.
Докладніше…

Задля впорядкування кінцевих зупинок транспорту загального користування приміського сполучення створено спеціальну робочу групу на чолі із заступником Чернівецького міського голови Володимиром Середюком.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт на об’єкті “Будівництво каналізаційної мережі з приєднанням ЗНЗ №25 по вул. Благоєва, 8Б та ЗНХ №8 по вул. Дзержика,22 в м. Чернівці”, з 24 липня по 10 вересня буде повністю перекрито рух транспорту на вул. Заставнянській на ділянці від вул. Дзержика до вул. Київської.
Докладніше…

Протягом доби 19 липня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Комарова, 29 – витік в оглядовому колодязі; зварювальні роботи
вул. Комарова, 19-21 – витік з розподільчої мережі Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Нагірна- чистка о/к та перехватів з промивкою
Південно-Кільцева, 1-В, Заводська, 19 – ремонт о/к Докладніше…

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води на вул. Комарова,29 19.07.2018 року з 09:00 год. до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинки по вул. Комарова, 27; 29; 29А; 29Б. Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р. Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 19 липня.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50Гц. На контролі виконання знаходиться 5 заявок, які пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Розпочалися роботи з капітального ремонту на вулиці Переяславській. Їх виконує ТзОВ «Алекс Промбуд». Підрядне підприємство замінить не тільки дорожнє полотно, а й водопровідні та каналізаційні мережі.
Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету міської ради до 26 червня 2019 року продовжено цілодобовий режим роботи магазину продовольчих товарів на вул. Горіхівській, 8-А та кафе-бару “Ранчо” на вул. Т. Шевченка, 7.
Докладніше…


Cторінка 1 з 1 3111234...1020...Остання »