Звіт про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.03.2011 року № 184/6 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
01.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Звіт про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.03.2011 року № 184/6 ” Про тарифи на послуги у сфері використання та у сфері забезпечення збереженості архівних документів, які надаються архівним відділом Чернівецької міської ради.

Виконавець заходів з відстеження.

Архівний відділ Чернівецької міської ради.

Цілі прийняття акта.

Основними цілями прийнятого регуляторного акта було затвердження економічно обґрунтованих цін на роботи і послуги у сфері використання відомостей, що містяться в архівних документах та виконання робіт у сфері забезпечення збереженості документів.

Тип відстеження та строк виконання заходів з відстеження.

Базове відстеження результативності здійснювалося після набрання чинності регуляторного акта ( 23.03.2012 – один рік з дня набрання чинності регуляторним актом).

В лютому 2013 року проведено повторне відстеження.

Періодичне відстеження проведено за період дії регуляторного акта з березня 2013 року – березень 2016 року.

Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

При базовому, повторному та періодичному відстеженні результативності використовувалася щорічна інформація роботи архівного відділу, а саме: кількість наданих платних послуг; обсяг коштів, отриманих від надання платних послуг; обсяг коштів, які направлені на зміцнення матеріально-технічної бази архівного відділу Чернівецької міської ради.

Кількість та якісні значення показників результативності.

За час дії вищевказаного регуляторного акта працівниками архівного відділу було виконано на платній основі 1884 запита юридичних і фізичних осіб та отримано 27393 грн. коштів від надання платних послуг.

Скарг від заявників щодо необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян до архівного відділу не надходило.

Оцінка результатів регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Внаслідок проведення періодичного відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.03.2011 року № 184/6 ” Про тарифи на послуги у сфері використання та у сфері забезпечення збереженості архівних документів, які надаються архівним відділом Чернівецької міської ради” встановлено, що мета та завдання, які ставилися при прийнятті цього регуляторного акта досягнуті, необхідності в його скасуванні немає.

Регуляторний акт відповідає вимогам Закону України ” Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності “.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *