17.09.2014






Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони


Межі історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"



МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці






Склад фракцій Чернівецької міської ради

“За Батьківщину”
1 – керівник фракції
2 Бурштейн Валерій Михайлович
3 Ватаманюк  Юрій Петрович
4 Горда Віктор Євгенович
5 Дрінь Роман Ярославович
6 Заячук Мирослав Дмитрович
7 Кавуля  Андрій Васильович
8 Кардащук  Ігор Миколайович 
9 Кирилюк Микола Васильович
10 Козлова Наталія Володимирівна
11 Колосюк  Володимир Володимирович
12 Кузін Андрій Анатолійович
13 Мельников  Леонід Миколайович
14 Порчук  Марія Дмитрівна
15 Прозоровський  Михайло Олександрович
16 Симака Олег Миколайович
17 Лазарєв Сергій Юрійович
ВО «Батьківщина»
1 Чесанов Анатолій Анатолійович  – керівник фракції
2 Антоняк Ярослав Михайлович
3 Громадський Олег Володимирович
4 Іванюк Марія Василівна 
5 Кедь Володимир Євгенович
6 Редько Олексій Миколайович
7 Ткачук Юрій Михайлович
8 Червінський Віталій Васильович
Партія регіонів
Прізвище, ім’я по батькові
1 Білик Ростислав Романович
2 Зрибнєва Ірина Павлівна
3 Клим Микола Анатолійович
4
Наша Україна
Прізвище, ім’я по батькові
1 Чинуш Валерій Миколайович – керівник фракції
2 Бешлей Володимир Васильович
3 Ленігевич Степан Васильович
4 Максимюк Василь Сидорович
5 Сірман Дмитро Онуфрійович
ВО “Свобода”
Прізвище, ім’я по батькові
1 Кривич Мар’яна Олександрівна – керівник фракції
2 Калмикова Олена Василівна
3 Крохмаль Віктор Дмитрович
Позафракційні
Прізвище, ім’я по батькові
1 Баскевич Ігор Володимирович
2 Багрій Володимир Миколайович
3 Боднар Іван Іванович
4 Вікнянський Олег Іванович
5 Воронка Микола Костянтинович
6 Гаєвська Марина Юріївна
7 Гросу Михайло Михайлович
8 Долгий Євген Іванович
9 Дутчак Василь Степанович
10 Жаровський Володимир Ярославович
11 Кишлярук Вячеслав Васильович
12 Клим Роман Гаврилович
13 Кушнірик Ярослав Денисович 
14 Мойсюк Оксана Миколаївна
15 Незборецький Ігор Володимирович
16 Ніконов Володимир Миколайович
17 Романюк Ілля Прокопович
18 Савка Наталія Володимирівна
19 Сорохан Любов Григорівна
20 Ткач Василь Іванович
21 Урсулян Ігор Павлович
22 Ходоровський Георгій Іванович 
23 Штефуряк Володимир Васильович 



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>