Гідромасаж « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На базі фізіотерапевтичного відділенні КМУ «Міська поліклініка № 2» (вул. Л. Українки, 11) мешканці міста можуть отримати бальнеологічну процедуру – гідромасаж. За медичними показами гідромасаж пацієнти отримують безкоштовно, за власним бажанням ця медична послуга надається платно. Телефон для довідок – 52-33-01.

ЩО ТАКЕ ПІДВОДНИЙ ДУШ-МАСАЖ?

Підводний душ-масаж (гідромасаж) є процедурою, що поєднує в собі дію на організм ванни з прісною водою та інтенсивного механічного впливу, що створюється за допомогою струменя води під тиском. Він проводиться з дотриманням загальних правил проведення лікувального масажу, дозування механічного впливу при цьому здійснюють шляхом зміни тиску води, діаметра струменя (залежно від підбора наконечника на шлангу), кута падіння струменя води на тіло хворого і відстані від краю наконечника до поверхні тіла.

ЩО ТАКЕ ГІДРОМАСАЖНА ВАННА?

Гідромасажна ванна – система для гідромасажа з форсунками, інтегрованими в структуру ванни. Об’єм гідромасажної ванни більше ніж у звичайної (приблизно 500 літрів ). Форма і функції спрямовані на досягнення максимального розслаблення – розташування форсунок, їх направленість, лінії боків ванни сприяють ефективній масуючій циркуляції води. Струмені води впливають саме на ті ділянки тіла, які більше всього цього потребують: крижово-поперекова ділянка, боки, ноги, виконуючи завжди тільки комфортний масаж по косій, а не під прямим кутом.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНИЙ ГІДРОМАСАЖ?

В теплій воді настає розслаблення тканин, що зменшує м’язове напруження під час сеансу масажу та збільшує його ефективність. Підводний масаж знижує рефлекторну збудливість, зменшує схильність до спазмів, має протибольовий ефект.

Це швидкий спосіб зниження ваги тіла та формування фігури шляхом зменшення жирових відкладень та целюліту, відновлення правильного водного балансу в тканинах. Слугує для стимуляції розщеплення жирів та підвищення тонусу шкіри та м’язів. Гідромасаж покращує структуру та колір шкіри, покращує надходження в неї поживних речовин, насичує клітини шкіри киснем, виводить з організму шлаки та токсини, активізує захисні сили організму. Підводний масаж видаляє мертві клітини шкіри, шліфуючи її, роблячи шкіру м’якою еластичною та молодою.

Гідромасаж посилює кровопостачання шкірних покривів та гемодинаміку в цілому, підвищує діурез та обмін речовин, активізує трофічні функції, сприяє швидкому розсмоктуванню крововиливів та набрякової рідини в тканинах. Водний масаж прискорю процеси відновлення рухових функцій, збільшує рухливість в суглобах кінцівок та хребта. Розм’якшуються та стають більш рухливими рубці та спайки, покращується моторика шлунково-кишкового тракту.

Активізується робота венозної та лімфатичної циркуляції. Гідромасаж ущільнює стінки судин, відновлює їх еластичність, стимулює реабсорбцію надлишкової рідини та дренує її по направленню до природних фільтрів. Ефективно зменшується застій, покращується обмін речовин. Підводний масаж покращує загальний стан організму, покращує настрій. З’являється відчуття м’якості, свіжості та бадьорості.

ПОКАЗИ ДО ГІДРОМАСАЖУ

1. Синдром хронічної втоми

2. Захворювання опорно-рухового апарату

3. Захворювання периферійного відділу нервової системи

4. Порушення жирового обміну (ожиріння), целюліт

5. Порушення сну, безсоння

6. Слабкість м’язів, дрябла шкіра

7. Відновлення після пластичної хірургії

8. Набряки внаслідок порушення лімфо відтоку та венозного застою, відчуття «втомлених» ніг

9. Набряки внаслідок травми

10. Порушення трофіки внаслідок поганої мікроциркуляції

11. Дисфункція кишківника

12. Клімактеричний період

13. Для загальної детоксикації організму

14. Для покращення трофіки та відновлення еластичності шкіри

15. Для відовлення контурів тіла

16. Для запобігання порушення мікроциркуляції

ПРОТИПОКАЗИ ДО ГІДРОМАСАЖУ

1. Гострі інфекції, лихоманка

2. Захворювання в стадії загострення

3. Шкірні інфекції

4. Тромбофлебіти

5. Сечокам’яна хвороба

6. Гіпертонічна хвороба ІІІ, Ішемічна хвороба всіх класів, Інфаркт міокарда

7. Онкологічні захворювання

ЩО БРАТИ З СОБОЮ НА СЕАНС ГІДРОМАСАЖУ?

Для сеансу потрібні: рушник, тапочки, купальник (плавки) та шапочка для купанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *