Список депутатів Чернівецької міської ради VIIІ скликання « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.01.2021






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








ПІП Постійна комісія Посада повноваження № ТВО за яким закріплено Відомості про обраного депутата
1.       

Яринич

Михайло Федорович

з питань бюджету та фінансів член комісії   Перший в списку Громадянин України, народився 22.05.1987 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, ПП, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
2.       

Абрамюк

Галина Йосипівна

З питань гуманітарної політики член комісії 18.12.2020 4 Громадянка України, народилася 25.07.1964 р., освіта вища, безпартійна, Чернівецька гімназія №5, Заступник директора, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
3.       

Білоскурський

Руслан Романович

З питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму Голова комісії 18.12.2020 2 Громадянин України, народився 09.06.1978 р., освіта вища, безпартійний, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Декан факультету, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
4.       

Бостан

Сергій Іванович

З питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму заступник голови комісії 18.12.2020 6 Громадянин України, народився 31.05.1987 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, ГО “Інститут політичних і геополітичних досліджень”, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
5.       

Гринюк

Сергій Миколайович

З питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього   середовища Голова комісії 18.12.2020 5 Громадянин України, народився 03.05.1967 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА”, ТОВ “Гріко”, Комерційний директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
6.       

Дембіцька

Наталія Миколавна

З питань законності, прав  і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції Член комісії 18.12.2020 6 Громадянка України, народилася 26.06.1974 р., освіта вища, безпартійна, Приватне підприємство “Буковинське орлятко”, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
7.       

Другановський

Віталій Валерійович

З питань бюджету та фінансів Член комісії 18.12.2020 Перший у списку Громадянин України, народився 13.08.1974 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, Чернівецька обласна організації ПП “Слуга народу”, Голова, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
8.       

Зазуляк

Василь Володимирович

З питань бюджету та фінансів Член комісії 18.12.2020 1 Громадянин України, народився 12.02.1981 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Водограй”, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
9.       

Зубжицька

Оксана Петрівна

З питань бюджету та фінансів Член комісії 18.12.2020 2 Громадянка України, народилася 03.05.1975 р., освіта вища, безпартійна, ФОП Зубжицька О.П,, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
10.   

Кавуля

Андрій Васильович

З питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього   середовища заступник голови комісії 18.12.2020 6 Громадянин України, народився 04.08.1975 р., освіта вища, безпартійний, Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет Державного агентства водних ресурсів України, Начальник, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
11.   

Калмикова

Наталія Іванівна

З питань гуманітарної політики Член комісії 18.12.2020 4 Громадянка України, народилася 08.08.1982 р., освіта вища, безпартійна, КНП ЦПМСД “Садгора” Чернівецької міської ради, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
12.   

Каспрук

Олексій Павлович

З питань гуманітарної політики голова комісії 18.12.2020 Перший у списку Громадянин України, народився 06.12.1977 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ”, Тимчасово не працює, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
13.   

Кирилюк

Марина Василівна

З питань бюджету та фінансів Член комісії 18.12.2020 3 Громадянка України, народилася 15.11.1981 р., освіта вища, безпартійна, секретар Чернівецької міської ради, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
14.   

Білоус

Дмитро Георгійович

З питань земельних відносин, архітектури та будівництва Член комісії 18.12.2020
15.   

Максимюк

Василь Сидорович

З питань бюджету та фінансів голова комісії 18.12.2020 Перший у списку Громадянин України, народився 28.11.1969 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, ПП “Агро-бізнес”, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
16.   

Пікулін

Олександр Сергійович

З питань земельних відносин, архітектури та будівництва Член комісії 18.12.2020 2 Громадянин України, народився 16.08.1983 р., освіта вища, безпартійний, СК “Лідер”, Президент, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
17.   

Просяний

Олексій Валентинович

З питань земельних відносин, архітектури та будівництва Голова комісії 18.12.2020 1 Громадянин України, народився 03.03.1982 р., освіта вища, безпартійний, ФОП Просяний О.В., місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
18.   

Радчук

Валентина Миколаївна

З питань земельних відносин, архітектури та будівництва Член комісії 18.12.2020 1 Громадянка України, народилася 24.06.1970 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА”, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Завідувач кафедри практичної психології, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
19.   

Руденко

Степан Валерійович

З питань земельних відносин, архітектури та будівництва Член комісії 18.12.2020 3 Громадянин України, народився 10.02.1988 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ”, Тимчасово не працює, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
20.   

Сафтенко

Юлія Костянтинівна

З питань законності, прав  і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції Член комісії 18.12.2020 3 Громадянка України, народилася 14.04.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ”, Управління культури Чернівецької міської ради, Начальник, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
21.   

Скорейко

Ганна Михайлівна

З питань гуманітарної політики Член комісії 18.12.2020 1 Громадянка України, народилася 30.04.1962 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, к.і.н., доцент кафедри Історії України, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
22.   

Скрипа

Ромео Титусович

З питань земельних відносин, архітектури та будівництва Член комісії 18.12.2020 1 Громадянин України, народився 14.11.1985 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, ТОВ РомТісБуд, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
23.   

Фрунзе

Наталія Штефанівна

З питань бюджету та фінансів Член комісії 18.12.2020 2 Громадянка України, народилася 27.08.1975 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Центр ветеринарної медицини “Панда”, директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
24.   

Шалєєв

Андрій Володимирович

З питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього   середовища Секретар комісії 18.12.2020 2 Громадянин України, народився 28.03.1981 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, ТОВ “СІТІ ЮНІОН СЕРВІС”, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
25.   

Широкова

Світлана Вікторівна

З питань гуманітарної політики Член комісії 18.12.2020 2 Громадянка України, народилася 28.09.1976 р., освіта вища, безпартійна, КНП “Міська поліклініка №2” Чернівецької міської ради, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
26.   

Шкурей

Михайло Радувич

З питань бюджету та фінансів Член комісії 18.12.2020 2 Громадянин України, народився 22.11.1969 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Дісайд Лтд”, Директор, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
27.   

Прокоп

Тарас Ігорович

З питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму секретар комісії 18.12.2020 2 Громадянин України, народився 15.03.1990 р., освіта вища, безпартійний, U-LEAD з Європою, Регіональний спеціаліст, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
28.   

Шепелько

Тетяна Миколаївна

З питань законності, прав  і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції голова комісії 18.12.2020 5 Громадянка України, народилася 08.08.1977 р., освіта вища, безпартійна, Безробітна, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
29.   

Брус

Яна Василівна

З питань бюджету та фінансів Член комісії 29.12.2020
30.   

Гончарюк

Іван Дмитрович

З питань бюджету та фінансів Член комісії 29.12.2020
31.   

Каглянчук

Світлана Василівна

З питань бюджету та фінансів Член комісії 29.12.2020 3 Громадянка України, народилася 04.10.1980 р., освіта вища, безпартійна, ТДВ ” ПМК – 76″, начальник відділу продажу, місце проживання: Чернівецька обл. м. Чернівці
32.   

Швець

Олександр Юрійович

З питань бюджету та фінансів Член комісії 29.12.2020

Comments are closed.