Повідомлення про проведення громадського обговорення з питанння присвоєння проектованим вулицям імен визначних культурних діячів та назв історичних подій « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння проектованим вулицям імен визначних культурних, громадських діячів та назв історичних подій, і врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішення,

Чернівецька міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання найменування нових вулиць запропонованих міською топонімічною комісією. Пропонується в масиві житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Сторожинецькою, Шухевича Романа, Мукачівською, Євпаторійською, Кошового Олега, Канівською в м. Чернівці присвоїти проектованим дорогам назви: 3) вулиця Василя Кожелянка; 2) вулиця Володимира Доцюка. Нумерація відповідає позначенню проектованих вулиць на графічних матеріалах. Громадське обговорення відбувається відповідно до Положення про найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, мостів, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок в м. Чернівцях, затвердженого рішенням міської ради від 29.08.2013 року № 950 Відповідальна за проведення громадського обговорення: начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради – Величко Валентина Панасівна. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 5 травня 2020 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються. Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу Чернівецької міської ради document@rada.cv.ua або у письмовій формі на адресу: м. Чернівці, 58002 Центральна площа,1, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. З біографічними довідками визначних культурних, громадських діячів, а також графічними матеріалами можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет або в 302 кабінеті департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А.
Кожелянко Василь Дмитрович – відомий український письменник, поет, журналіст.
Народився 1 січня 1957 року в селі Кам’яна Сторожинецького району Чернівецької області. Жив і працював у рідному селі. Закінчив філологічний факультет Чернівецького університету.
Працював журналістом у провідних Чернівецьких та Львівських виданнях. Був постійним колумністом у газеті “Молодий буковинець”.
Автор збірок поезій “Терновий іней” (1994 премія “Молодий “Гранослав 92”), “білий і рудий” (1994), “Семибарвний кінь” (1995), “Як вчив Кожелянко-цзи” (2000), романів “Дефіляда у Москві”(1997, премія “Сучасності”), “Конотоп” (1998), “Людинець пана Бога”(1999), “ЛЖЕNostardamus” (1999), “Срібний павук” та інших. Критики визначають напрям прози Кожелянка як “альтернативну історію”, “політичне фентезі”.
Кожелянко вважається засновником напряму “альтернативні історії” в українській літературі.
Помер раптово 22 серпня 2008 року від серцевого нападу.
Володимир Доцюк – багаторічний міський голова Чернівців. Народився 1 лютого 1936 року. На посаді керівника міста перебував з 1972 по 1985 рік. За цей час результатом діяльності його та його команди в обласному центрі було побудовано 22 700 нових квартир, проведено новий водогін, збудовані завод “Кварц”, готелі “Черемош” та “Турист”. Населення нашого міста у той період збільшилось майже вдвічі.
За заслуги перед громадою і містом та з нагоди 600-річчя Чернівців Володимир Доцюк був нагороджений медаллю “на славу Чернівців”, а в жовтні 2012 року Володимиру Федоровичу було присвоєно звання почесного громадянина міста. 28 листопада 2012 року Володимира Федоровича Доцюка не стало. Похований у Чернівцях.Comments are closed.