Повідомлення про проведення громадського обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проекту Детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого – Привокзальною – Гетьмана Дорошенка – 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях, орієнтовною площею 6 га « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З метою забезпечення участі громадськості та консультацій з органами виконавчої влади у процесі розробки стратегічної екологічної оцінки Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради розміщується на офіційному веб-сайті Чернівецької міської ради (http://chernivtsy.eu/portal/category/84) повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування, а саме проекту Детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого – Привокзальною – Гетьмана Дорошенка – 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
Громадські слухання з розгляду Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту ДПТ багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого – Привокзальною – Гетьмана Дорошенка – 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях плануються 3 серпня 2020 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа,1.
Пропозиції і зауваження приймаються у строк з 2 липня до 3 серпня 2020 року за адресою: 58000, м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького,64-А; Електр. адреса: dmbkzv@ukr.net.

ДПТ_Я.Мудрого план

Записка Мудрого

Звіт СЕО вул. Я. Мудрого

Повідомлення про оприлюднення ДПТ та Звіту

 Comments are closed.