Повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
«Про затвердження Кодексів етичної поведінки посадових осіб та інших працівників Чернівецької міської ради та її виконавчих органів і працівників комунальних підприємств, установ, організацій, підпорядкованих Чернівецькій міській раді».

«У рамках Меморандуму про взаєморозуміння, укладеного 11.10.2017р. між Чернівецькою міською радою та Антикорупційною Ініціативою Європейського Союзу щодо впровадження антикорупційних реформ в м.Чернівцях, на виконання розпорядження міського голови від 02.03.2020р. №78-р «Про забезпечення підвищення позиції міста Чернівців в Рейтингу прозорості міст України», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості щодо прийняття рішення про затвердження Кодексів етичної поведінки посадових осіб та інших працівників Чернівецької міської ради та її виконавчих органів і працівників комунальних підприємств, установ, організацій, підпорядкованих Чернівецькій міській раді, пропонуємо мешканцям міста долучитися до громадського обговорення зазначеного проекту рішення (додається рішення МВК кодекс, кодекс ЧМР зміни, кодекс етичної поведінки комунальних підприємств зміни).
Пропозиції і зауваження приймаються у строк з 22 червня по 23 липня 2020 року за адресою: 58000, м.Чернівці, Центральна площа,1 юридичне управління міської ради, відповідальна особа Ісєва Тетяна Василівна, телефон 550954, електр. адреса: law9@rada.cv.ua»Comments are closed.