Повідомлення про проведення громадських слухань з обговорення проекту детального плану території садівничого товариства «Електронмаш» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
24 червня 2014 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території садівничого товариства «Електронмаш» щодо реконструкції території під індивідуальну житлову забудову на вул. Литовській в м. Чернівцях.

Проект детального плану території розроблений архітектором Нестеровим Анатолієм Митрофановичем (кваліфікаційний сертифікат серія АР№000267, тел. 0506759001) на замовлення садівничого товариства «Електронмаш» (голова правління Перебиковський І.А. тел. 0993602337) на підставі рішення міської ради VІ скликання від 25.04.2013 року №851 «Про надання дозволу садівничому товариству «Електронмаш» на виготовлення містобудівної документації з реконструкції території під індивідуальну житлову забудову».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-58-83) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 24 червня 2014 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 24 червня 2014 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста – Гомонович Сергій Степанович.

Інформація про прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки щодо розробленого проекту детального плану території житлової садибної забудови на вулиці Заводській в м. Чернівцях

1. Правові наслідки.

Проект детального плану території житлової садибної забудови на вулиці Заводській в м. Чернівцях розроблено у відповідності з вимогами Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні» ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів», ДБН В.1.1-24:2009 «Захист від небезпечних геологічних процесів», ДСТУ-НБВ.1.1-27:2010 «Будівельна кліматологія», генерального плану м.Чернівців, затвердженого рішенням міської ради VI скликання від 27.03.2014р. №1171 та рішення міської ради VI скликання від 25.04.2013р. №851.

Наведеним проектом планується уточнення функціонального призначення, визначення режиму та параметрів забудови території з розподілом земельних ділянок згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами. Визначення містобудівних умов та обмежень для планової забудови з врахуванням характеру оточуючої забудови. Можливість встановлення червоних ліній вуличної мережі та іній регулювання забудови.

Проектом передбачається збереження існуючих провулків. Існуюча і проектована забудова пропонується лінійною вздовж існуючих проїздів.

Забудова, що пропонується знаходиться на ерозійно-зсувній території, тому при проектуванні і будівництві будинків та споруд потрібно: виконувати інженерно-геологічні вишукування під кожну будівлю; влаштовувати складні штучні основи і жорсткі фундаменти у відповідності до обов’язкових конструктивних розрахунків; застосовувати для будівництва вище фундаментів полегшені будівельні матеріали; житлові будинки зводити не більше двох поверхів.

2. Економічні наслідки.

Реконструкція території обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. Втілення проекту дозволить сформувати групу житлових будинків та змінити цільове призначення для власників земельних ділянок, що в свою чергу призведе до необхідності покращення вулично-дорожньої мережі, водовідвідних систем та будівництва нових інфраструктурних об’єктів передбачених проектом, а саме: аптеки, магазину, підприємства громадського харчування, установи побутового обслуговування, відкриті фізкультурно-спортивні споруди.

Вдосконалення планувальної структури, переведення території садівничого товариства поліпшить пропозиції, які формуються на ринку житла в місті та дозволить власникам земельних ділянок за рахунок будівництва індивідуальних житлових будинків поліпшити свої житлові умови.

Розроблено схеми електропостачання, газопостачання, водопостачання та каналізування території, що підлягає реконструкції Інженерна підготовка території та системи інженерних мереж сприятиме інвестиційній привабливості території та її вартості.

Техніко-економічні показники генплану: площа території – 3,0130 га; житловий фонд садибної забудови – 9750 кв.м; кількість індивідуальних житлових будинків – 39 шт.

3. Екологічні наслідки.

Стан навколишнього середовища ділянки, яка розглядається, визначається санітарним станом повітря, води, ґрунту, акустичним режимом, благоустроєм території.

Промислові джерела викидів в атмосферу в межах ділянки відсутні. Лінійним джерелом викидів в атмосферу є автотранспорт. Джерелом забруднення ґрунтів ділянки є частково господарсько-побутові відходи.

Для забезпечення оптимальних санітарно-гігієнічних умов території рекомендується ряд інженерно-планувальних заходів:
– організація нормативних санітарних розривів між будівлями;
– озеленення території;
– своєчасне вивезення господарсько-побутових відходів з наступною їх переробкою.

Відповідно до додатку «Є» ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище», запроектована забудова не входить до переліку екологічно небезпечних об’єктів, тобто запроектовані об’єкти на даній території не проявлятимуть негативного впливу на довкілля. Для мінімізації техногенного навантаження на природне середовище, проектом передбачаються природоохоронні заходи загального характеру: ретельний благоустрій і озеленення прилеглої території.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *