Повідомлення про початок процедури громадського слухання проекту детального плану території малоповерхової житлової забудови « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Повідомлення про початок процедури громадського слухання проекту детального плану території малоповерхової житлової забудови в межах вулиць Хрещатинської, Путильської і садово-городнього товариства «Квітуча калина» та проекту детального плану реконструкції території садівничого товариства «Південне» під індивідуальну житлову забудову на вулиці Путильській

4 жовтня 2013 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання проекту детального плану території малоповерхової житлової забудови в межах вулиць Хрещатинської, Путильської і садово-городнього товариства «Квітуча калина» та проекту детального плану реконструкції території садівничого товариства «Південне» під індивідуальну житлову забудову на вулиці Путильській.

Проект детального плану території малоповерхової житлової забудови в межах вулиць Хрещатинської, Путильської і садово-городнього товариства «Квітуча калина» розроблений товариством з обмеженою відповідальністю «Чернівціінвестпроект» (ліцензія серія АБ№220183 вул. С.Воробкевича, 43 моб.тел. 0502383333) на замовлення садово-городнього товариства «Квітуча калина» (голова садівничого товариства Корнівська О.Д. вул. Хрещатинська тел. 4-07-15, 4-17-07) на підставі рішення міської ради V скликання від 26.08.2010р. №1424 «Про внесення змін в Перелік садівничих товариств, території яких підлягають реконструкції під індивідуальну житлову забудову відповідно до генерального плану міста Чернівців».

Проект детального плану реконструкції території садівничого товариства «Південне» під індивідуальну житлову забудову на вулиці Путильській розроблений товариством з обмеженою відповідальністю «Проектно-вишукувальний інститут «Чернівціагропроект» (ліцензія серія АВ№555343, тел. 3-40-19) на замовлення садівничого товариства «Південне» (голова садівничого товариства Маріуца С.Ю. вул. Путильська, тел. 4-39-01) на підставі пункту 2.1 рішення міської ради VІ скликання від 29.09.2011 року №293 «Про надання юридичним особам дозволів на складання проектів відведення земельних ділянок на умовах договору встановлення земельного сервітуту та внесення змін в деякі рішення».

З текстовою та графічною частинами зазначених проектів, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 302 (тел. 52-39-58) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 4 жовтня 2013 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції до вказаних проектів приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 4 жовтня 2013 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста – Гомонович Сергій Степанович.

Інформація про прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки щодо розробленого проекту детального плану території малоповерхової житлової забудови в межах вулиць Хрещатинської, Путильської та садово-городнього товариства «Квітуча калина»

1. Правові наслідки

Проект детального плану території малоповерхової житлової забудови в межах вулиць Хрещатинської, Путильської та садово-городнього товариства «Квітуча калина» розроблено у відповідності з вимогами Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні» ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів», ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», зміни №1 до ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», на підставі генерального плану міста Чернівців, затвердженого рішенням 26 сесії міської ради IV скликання від 04.11.2004 року №562, та рішення міської ради V скликання від 26.08.2010 року №1421 «Про внесення змін в Перелік садівничих товариств, території яких підлягають реконструкції під індивідуальну житлову забудову відповідно до генерального плану міста Чернівців».

Наведеним проектом планується уточнення функціонального призначення, визначення режиму та параметрів забудови території з розподілом земельних ділянок згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами. Визначення містобудівних умов та обмежень для планової забудови з врахуванням характеру оточуючої забудови. Можливість встановлення червоних ліній нової вуличної мережі та ліній регулювання забудови.

2. Економічні наслідки

Забудова обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. При розробці даного проекту прийнято: комплексний підхід до благоустрою території, що здійснюється на існуючій території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля; застосування сучасних прогресивних та ефективних технологій у сфері благоустрою територій населених пунктів; підготовки території до забудови, виконання робіт з інженерного захисту, розчищення та озеленення території. А також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму тощо.

У сучасних умовах інтенсивного соціально-економічного розвитку населених пунктів, перетворення їх планувальної структури, масової забудови, формування ринку житла, вирішення проблем комплексного благоустрою території населених пунктів враховано аспекти, з оздоровленням навколишнього середовища, поліпшенням санітарно-гігієнічних умов житлових зон, забезпечення сприятливого екологічного стану території.

Для врахування соціальних потреб жителів проектованого мікрорайону на даній території передбачено розміщення громадської забудови: побутового комплексу та магазину.

Планувальну схему території з існуючою транспортною розв’язкою пропонується доповнити новими транспортними зв’язками та пішохідними зонами. Існуючі дорожні проїзди передбачається впорядкувати та влаштувати ще декілька допоміжних. Вдосконалення транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення покращить обслуговування мешканців прилеглого мікрорайону.

Передбачається розробка окремого проекту на централізоване газопостачання, водопостачання та каналізування території забудови. Інженерна підготовка території та системи інженерних мереж сприятиме інвестиційній привабливості території та збільшення вартості землі.

Техніко-економічні показники генплану: площа території – 2,54 га; площа забудови – 0,7480 га; кількість зблокованих житлових будинків – 5 шт.; кількість індивідуальних житлових будинків – 56 шт.;

3. Екологічні наслідки

Стан навколишнього середовища ділянки, яка розглядається, визначається санітарним станом повітря, води, ґрунту, акустичним режимом, благоустроєм території.

Промислові джерела викидів в атмосферу в межах ділянки відсутні. Лінійним джерелом викидів в атмосферу є автотранспорт. Джерелом забруднення ґрунтів ділянки є частково господарсько-побутові відходи.

Для забезпечення оптимальних санітарно-гігієнічних умов території рекомендується ряд інженерно-планувальних заходів:
– організація нормативних санітарних розривів між будівлями;
– озеленення території;
– своєчасне вивезення господарсько-побутових відходів з наступною їх переробкою.

Відповідно до додатку «Є» ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище», запроектована забудова не входить до переліку екологічно небезпечних об’єктів, тобто запроектовані об’єкти на даній території не проявлятимуть негативного впливу на довкілля. Для мінімізації техногенного навантаження на природне середовище, проектом передбачаються природоохоронні заходи загального характеру: ретельний благоустрій і озеленення прилеглої території.

Рішення 56 сесії міської ради V скликання від 26.08.2010 року № 1424 “Про внесення змін в Перелік садівничих товариств, території яких підлягають реконструкції під індивідуальну житлову забудову відповідно до генерального плану міста Чернівців”

Інформація про прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки щодо розробленого проекту детального плану реконструкції території садівничого товариства «Південне» під індивідуальну житлову забудову на вулиці Путильській

1. Правові наслідки

Проект детального плану реконструкції території садівничого товариства «Південне» під індивідуальну житлову забудову на вулиці Путильській розроблено у відповідності з вимогами Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні» ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів», ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», зміни №1 до ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», на підставі генерального плану міста Чернівців, затвердженого рішенням 26 сесії міської ради IV скликання від 04.11.2004 року №562, та рішення міської ради VІ скликання від 29.09.2011 року №293 «Про надання юридичним особам дозволів на складання проектів відведення земельних ділянок на умовах договору встановлення земельного сервітуту та внесення змін в деякі рішення».

Наведеним проектом уточнено функціональне призначення території та проаналізовано можливість реконструкції території під житлову забудову. Визначено граничнодопустимі параметри забудови, містобудівні умови та обмеження для планової забудови земельних ділянок та реконструкції існуючих садових будинків під індивідуальні житлові будинки.

2. Економічні наслідки

Реконструкція території обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. Втілення проекту дозволить сформувати групу житлових будинків та змінити цільове призначення для власників земельних ділянок, що в свою чергу призведе до необхідності покращення вулично-дорожньої мережі та водовідвідних систем. Збільшення попиту на послуги підприємств торгівлі та обслуговуючих установ.

Вдосконалення планувальної структури, переведення території садівничого товариства поліпшить пропозиції, які формуються на ринку житла в місті та дозволить власникам земельних ділянок за рахунок будівництва індивідуальних житлових будинків та реконструкції існуючих садових будинків покращити свої житлові умови.

Передбачається розробка окремого проекту на централізоване газопостачання, водопостачання та каналізування території забудови. Інженерна підготовка території та системи інженерних мереж сприятиме інвестиційній привабливості території та збільшення вартості землі.

Техніко-економічні показники генплану: площа території – 8,00 га; площа забудови – 1,6560 га; кількість індивідуальних житлових будинків – 92 шт.

3. Екологічні наслідки

Стан навколишнього середовища ділянки, яка розглядається, визначається санітарним станом повітря, води, ґрунту, акустичним режимом, благоустроєм території.

Промислові джерела викидів в атмосферу в межах ділянки відсутні. Лінійним джерелом викидів в атмосферу є автотранспорт. Джерелом забруднення ґрунтів ділянки є частково господарсько-побутові відходи.

Для забезпечення оптимальних санітарно-гігієнічних умов території рекомендується ряд інженерно-планувальних заходів:
– організація нормативних санітарних розривів між будівлями;
– озеленення території;
– своєчасне вивезення господарсько-побутових відходів з наступною їх переробкою.

Відповідно до додатку «Є» ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище», запроектована забудова не входить до переліку екологічно небезпечних об’єктів, тобто запроектовані об’єкти на даній території не проявлятимуть негативного впливу на довкілля. Для мінімізації техногенного навантаження на природне середовище, проектом передбачаються природоохоронні заходи загального характеру: ретельний благоустрій і озеленення прилеглої території.

Рішення 13 сесії міської ради VI скликання від 29.09.2011 року № 293 “Про надання юридичним особам дозволів на складання проектів відведення земельних ділянок на умовах договору встановлення земельного сервітуту та внесення змін в деякі рішення”Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *