17.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

28 січня 2019 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території щодо реконструкції частини території садівничого товариства ім.Тімірязєва під індивідуальну житлову забудову на вул. Заставнянській в м. Чернівцях.

Проект детального плану території розроблений архітектором Нестеровим Анатолієм Митрофановичем (кваліфікаційний сертифікат №002883) на замовлення садівничого товариства ім.Тімірязєва (голова правління Григорашик Іван Степанович) на підставі рішення міської ради VІІ скликання від 30.06.2017 року №779 «Про розгляд звернення садівничого товариства ім.Тімірязєва про Чернівецькому філіалі НДІпроектреконструкція щодо надання дозволу на виготовлення містобудівної документації з реконструкції території під індивідуальну житлову забудову», в якому було надано дозвіл садівничому товариству ім.Тімірязєва при Чернівецькому філіалі НДІпроектреконструкція на виготовлення містобудівної документації (детального плану території) на переведення та реконструкцію частини території садівничого товариства на вул.Заставнянській, орієнтовною площею 1.8220га, під індивідуальну житлову забудову.
З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 305 (тел. 52-06-86) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 28 січня 2019 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 28 січня 2019 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник начальника управління, начальник архітектурно-планувального відділу управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради – Шведик Олександр Іванович.Comments are closed.