24.03.2017
Виконавчі органи міської ради > Міський центр соціальних…

Чернівецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса: м. Чернівці, вул. Шептицького,23

Телефон/факс: (0372) 55-39-66, 52-64-34

Основні завдання центру:

  • надання соціальних послуг різним категоріям міського населення віком до 35 років;
  • надання інформаційної, правової, психолого-педагогічної, медичної та інших форм соціальної допомоги дітям та молоді;
  • організація та проведення різноманітних за формою і змістом заходів з метою попередження та подолання негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі;
  • здійснення соціальної опіки окремих категорій дітей та молоді, зокрема, інвалідів, сиріт, молодих сімей тощо;
  • вивчення і прогнозування соціальних процесів і тенденцій, які впливають на формування широких соціальних інтересів, потреб та духовних цінностей молоді;
  • інтеграція у всеукраїнську та міжнародну системі соціальної роботи з молоддю.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізуються соціальні програми, в рамках яких у місті діють спеціалізовані служби: “Молодіжна біржа праці”, служба підтримки сімей “Родинний дім”, “Юнацька вечірня гімназія”, Жіноча вечірня гімназія, служба психологічної допомоги “Телефон довіри”, “Мобільний консультативний пункт з питань формування здорового способу життя”, клуб для батьків, що виховують дітей-інвалідів та молодих інвалідів “Паросток”, Студентська соціальна служба при Чернівецькому Національному університеті імені Юрія Федьковича.

Для надання центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціальних послуг ін’єкційним споживачам наркотиків і членам їх сімей, в 2006 році отримано субвенцію з Державного бюджету України в сумі 22 тис. грн. На базі благодійного фонду “Нова сім’я” створено службу роботи з ін’єкційними споживачами наркотиків. За період 2006-2007р. в службі зареєстровано близько 400 звернень, найбільша частина клієнтів – молодь віком від 20 до 35 років.

З липня 2005 року центр організовує роботу міського літнього наметового табору «Ойкос» для дітей та молоді пільгових категорій міста Чернівців.

З метою запобігання ранньому соціальному сирітству при пологових стаціонарах міста успішно функціонують консультативні пункти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За період з 2005 року в них зареєстровано 36 відмов, з них 28 матерів змінили свій намір відмовитися від новонародженої дитини.

Центр здійснює роботу щодо соціального супроводу прийомної сімї родини Перебиковських та дитячого будинку сімейного типу родини Мартинюків, формує банк даних кандидатів у батьки-вихователі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *