Відділ інформації та зв’язків з громадcькістю « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021Відділ інформації та зв’язків з громадcькістю

Підпорядкованість: структурний підрозділ міської ради, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові.

Адреса: 58000, м. Чернівці, Центральна площа, 1

Телефон/факс: 38(0372) 52-25-79

Напрямки роботи:

Забезпечення прозорості та відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування м. Чернівців, висвітлення питань роботи Чернівецького міського голови, міської ради та її виконавчих органів, їх позиції з актуальних питань перед територіальною громадою міста.

– Експертне, аналітичне та організаційне забезпечення впровадження інформаційної політики Чернівецької міської ради.

– Забезпечення організації постійних і ділових зв’язків міської ради та Чернівецького міського голови з засобами масової інформації, громадсь-кими організаціями й установами, політичними партіями, релігійними конфесіями.

– Формування позитивного сприйняття м. Чернівців, сприяння у популяризації міста, поширення позитивних знань про Чернівці в Україні та за кордоном, просування іміджу міста в глобальному інформаційному середовищі.

– Запровадження сучасних методик співпраці з громадськістю, реалізація інноваційних механізмів залучення неурядових організацій до вирішен-ня проблем життєдіяльності міста.

– Формування та реалізація комунікаційної політики міської ради.

Підготовка офіційних повідомлень для засобів масової інформації стосовно життєдіяльності територіальної громади міста.

– Здійснення моніторингу висвітлення засобами масової інформації діяльності органів місцевого самоврядування, організація оперативного реагування на публікації, виступи, повідомлення тощо. Аналіз та прогноз розвитку ситуації в інформаційному просторі з метою найбільш повного задоволення інформаційних потреб громадян щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

– Узагальнення громадської думки та реагування різних верств населення щодо діяльності органів місцевого самоврядування, оцінка можливих наслідків прийнятих ними рішень. Залучення представників засобів масової інформації до вивчення громадської думки стосовно шляхів розв’язання проблем життєдіяльності міста та його територіальної громади.

– Підготовка для засобів масової інформації привітань та звернень міського голови, інформаційних матеріалів про заходи, що проводяться Чернівецькою міською радою.

– Організація зустрічей міського голови з представниками місцевих, регіональних та центральних засобів масової інформації щодо обговорення актуальних проблем розвитку інфраструктури міста.

– Забезпечення оперативного інформування міського голови про головні події в житті територіальної громади з метою адекватного реагування на проблемні питання. Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів щодо удосконалення діяльності органів місцевого самоврядування з урахуванням позитивного досвіду інших регіонів.

 


Comments are closed.