22.11.2017
Виконавчі органи міської ради > Департамент житлово-комунальн…

Департамент житлово-комунального господарства

Підпорядкованість: структурний підрозділ міської ради, підпорядкований виконавчому комітету міської ради

Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 176

Телефони: 38(0372) 52-40-49, факс 52-42-41

Напрямки роботи:

 • координує роботу підприємств житлово – комунального господарства міста з впровадження ефективного управління у сфері надання житлово – комунальних послуг; створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; поглиблення демонополізації житлового господарства міста, створення конкурентного середовища на ринку житлово – комунальних послуг; сприяє технічному переоснащенню галузі та здійснює оперативне управління підвідомчими підприємствами;
 • здійснює контроль за додержанням правил надання житлово – комунальних послуг та благоустрою міста, організації обслуговування населення підприємствами житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку та енергетики усіх форм власності;
 • вирішує питання комплексного благоустрою міста, його озеленення, освітлення, саночистки, ремонту та утримання міського шляхового господарства, виконання протизсувних робіт в місті;
 • забезпечення населення міста, підприємств та установ водопостачанням та водовідведенням;
 • ремонт доріг та тротуарів, зовнішнього освітлення міста;
 • утримання належного санітарно – екологічного стану міста, зовнішнього освітлення міста, існуючих сміттєзвалищ, засобів безпеки руху, кладовищ, громадських вбиралень, доріг та тротуарів;
 • вилов бродячих тварин;
 • організація роботи міської аварійної диспетчерської служби 0-80, громадського авто-, електротранспорту;
 • передачі у комунальну власність відомчого житлового фонду;
 • контроль за утриманням та обслуговуванням житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста, бронювання, облік, розподіл та приватизація житла, зняття будинків з балансу житлового фонду комунальної власності, поновлення приміщень на балансі житлового фонду.

Свої повноваження департамент здійснює через такі структурні підрозділи:

 • Управління комунального господарства

Проводить роботи по організації: забезпечення населення міста, підприємств та установ водопостачанням та водовідведенням, громадським транспортом, ремонту та утриманню доріг, забезпеченню зовнішнього освітлення міста, утриманню кладовищ та вилову бродячих собак.

 • Управління житлового господарства

Пpоводить контроль за утриманням, обслуговуванням та ремонтом житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста, теплозабезпеченням житлових будинків, організовує роботу з передачі у комунальну власність відомчого житлового фонду, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; підготовки житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період, організації роботи міської аварійної служби 0-80.

 • Відділ обліку, розподілу, обміну та бронювання житла

Здійснює облік, розподіл, обмін, приватизацію та бронювання житла.

Інформує департамент житлово-комунального господарства


 1. Олександр

  Добрий день скажіть будь-ласка чи дозволяється самовільно прекривати під’їзди до прибудинкових територій (встановлювати штучні бетонні загородженяя, клумби, шлагбауми)?
  Пенсіонери будинку №57А, що по вулиці Залозецького займаються саме цим в даний момент, що перешкоджає пересуванню інших мешканців прилеглих будинків та робить неможливим під’їзд будь-яких транспортних засобів до даного будинку, в тому числі екстренних служб таких як швидка медична допомога, пожежна допомога.
  Будь-ласка розберіться з даною проблемою.

  [Відповісти]

 2. Вадим

  Як мені дізнатися телефони всіх ЖРЕПів?

  [Відповісти]

  webmaster Відповісти:

  На сайті оприлюднено всі телефони міської ради та комунальних підприємств http://chernivtsy.eu/portal/?p=2764

 3. Ірина

  Доброго дня, підскажіть будь-ласка до кого звернутись,по питанню яке не хоче вирішувати голова кооперативного будинку по вул. Комарова ,18.Дякую.

  [Відповісти]

 4. К Ирине

  Я тоже живу в кооперативном доме, наверное и проблемы у нас одинаковые. Что именно волнует Вас?

  [Відповісти]

 5. alik

  Я живу в коперативному будинку, скажіть мені будласка чому ми платемо за елекпонергію 0,3078 ящо вмени 135 клват ане 150.

  [Відповісти]

 6. Світлана

  Шановні!Я живу за адресою вул.Комарова,дом № 29-А.З п’ятниці не працює ліфт,звернення нічого не дають,а мені 71 рік,вийти нікуди не можу,живу на 7-му поверсі.Прошу Вашої допомоги по відновленню роботи ліфта,дякую!!!

  [Відповісти]

 7. Марина Горюнова

  Добрий день!
  Хотіла подякувати всім причетним до ремонту водопровідної труби на вулиці Каспійській (Чеховського). Робота виконана чудово, ніколи не думала, що наші комунальники працюють так якісно. Особлива подяка заступнику директора ПП “Богуслав” Харитону Івану Аркадійовичу та його співробітникам: Михайлу, Віталію та Юрію. Ще раз велике спасибі від усіх мешканців

  [Відповісти]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *