Департамент житлово-комунального господарства « Офіційний портал Чернівецької міської ради
07.03.2021Департамент житлово-комунального господарства

Підпорядкованість: структурний підрозділ міської ради, підпорядкований виконавчому комітету міської ради

Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 176

Телефони: 38(0372) 52-40-49, факс 52-42-41

Напрямки роботи:

 • координує роботу підприємств житлово – комунального господарства міста з впровадження ефективного управління у сфері надання житлово – комунальних послуг; створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; поглиблення демонополізації житлового господарства міста, створення конкурентного середовища на ринку житлово – комунальних послуг; сприяє технічному переоснащенню галузі та здійснює оперативне управління підвідомчими підприємствами;
 • здійснює контроль за додержанням правил надання житлово – комунальних послуг та благоустрою міста, організації обслуговування населення підприємствами житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку та енергетики усіх форм власності;
 • вирішує питання комплексного благоустрою міста, його озеленення, освітлення, саночистки, ремонту та утримання міського шляхового господарства, виконання протизсувних робіт в місті;
 • забезпечення населення міста, підприємств та установ водопостачанням та водовідведенням;
 • ремонт доріг та тротуарів, зовнішнього освітлення міста;
 • утримання належного санітарно – екологічного стану міста, зовнішнього освітлення міста, існуючих сміттєзвалищ, засобів безпеки руху, кладовищ, громадських вбиралень, доріг та тротуарів;
 • вилов бродячих тварин;
 • організація роботи міської аварійної диспетчерської служби 0-80, громадського авто-, електротранспорту;
 • передачі у комунальну власність відомчого житлового фонду;
 • контроль за утриманням та обслуговуванням житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста, бронювання, облік, розподіл та приватизація житла, зняття будинків з балансу житлового фонду комунальної власності, поновлення приміщень на балансі житлового фонду.

Свої повноваження департамент здійснює через такі структурні підрозділи:

 • Управління комунального господарства

Проводить роботи по організації: забезпечення населення міста, підприємств та установ водопостачанням та водовідведенням, громадським транспортом, ремонту та утриманню доріг, забезпеченню зовнішнього освітлення міста, утриманню кладовищ та вилову бродячих собак.

 • Управління житлового господарства

Пpоводить контроль за утриманням, обслуговуванням та ремонтом житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста, теплозабезпеченням житлових будинків, організовує роботу з передачі у комунальну власність відомчого житлового фонду, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; підготовки житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період, організації роботи міської аварійної служби 0-80.

 • Відділ обліку, розподілу, обміну та бронювання житла

Здійснює облік, розподіл, обмін, приватизацію та бронювання житла.

Інформує департамент житлово-комунального господарства

 


 1. Олександр

  Добрий день скажіть будь-ласка чи дозволяється самовільно прекривати під’їзди до прибудинкових територій (встановлювати штучні бетонні загородженяя, клумби, шлагбауми)?
  Пенсіонери будинку №57А, що по вулиці Залозецького займаються саме цим в даний момент, що перешкоджає пересуванню інших мешканців прилеглих будинків та робить неможливим під’їзд будь-яких транспортних засобів до даного будинку, в тому числі екстренних служб таких як швидка медична допомога, пожежна допомога.
  Будь-ласка розберіться з даною проблемою.

 2. Вадим

  Як мені дізнатися телефони всіх ЖРЕПів?

 3. webmaster

  На сайті оприлюднено всі телефони міської ради та комунальних підприємств http://city.cv.ua/portal/?p=2764

 4. Ірина

  Доброго дня, підскажіть будь-ласка до кого звернутись,по питанню яке не хоче вирішувати голова кооперативного будинку по вул. Комарова ,18.Дякую.

 5. К Ирине

  Я тоже живу в кооперативном доме, наверное и проблемы у нас одинаковые. Что именно волнует Вас?

 6. alik

  Я живу в коперативному будинку, скажіть мені будласка чому ми платемо за елекпонергію 0,3078 ящо вмени 135 клват ане 150.

 7. Світлана

  Шановні!Я живу за адресою вул.Комарова,дом № 29-А.З п’ятниці не працює ліфт,звернення нічого не дають,а мені 71 рік,вийти нікуди не можу,живу на 7-му поверсі.Прошу Вашої допомоги по відновленню роботи ліфта,дякую!!!