Відділ звернень громадян « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021ВІДДІЛ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Підпорядкованість: структурний підрозділ міської ради, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові, секретарю виконавчого комітету.

Адреса:     58000, м. Чернівці, Центральна площа, 1, І поверх, кабінет № 112.

Телефони: 38(0372) 52-22-15, 38(0372) 52-38-92

E-mail: yang@rada.cv.ua

Напрямки роботи:

  • забезпечує реалізацію державної політики у сфері забезпечення конституційного права громадян на звернення.
  • забезпечує своєчасну реєстрацію та розгляд пропозицій, заяв і скарг, одержаних поштою, безпосередньо від заявників, та на особистому прийомі керівництва міської ради та її виконавчого комітету.
  • організовує особисті (у тому числі виїзні) прийоми громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів, секретарем виконавчого комітету міської ради.
  • забезпечує направлення виконавчим органам міської ради, підприємствам, установам і організаціям звернень громадян, відповідно до резолюції міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та секретаря виконавчого комітету міської ради.
  • проводить аналіз звернень громадян, вивчає причини, що породжують скарги. Регулярно інформує міського голову, секретаря міської ради, заступни­ків міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та секретаря виконавчого комітету міської ради про стан цієї роботи.
  • забезпечує доступ до публічної інформації і системного та оперативного оприлюднення інформації з питань, що належать до компетенції Відділу, на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.
  • забезпечує збереження документів поточного діловодства та здійснює їх підготовку до здачі в архівний відділ Чернівецької міської ради.
  • забезпечує підготовку та подання міському голові, секретарю міської ради, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, секретарю виконавчого комітету міської ради інформації про факти порушень виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради на підприємствах, в організаціях та установах щодо розгляду звернень громадян.
  • здійснює реєстрацію та ведення обліку запитів на інформацію (від фізичних осіб), що надійшли до міської ради. Забезпечує контролю за своєчасним розглядом виконавцями запитів на інформацію та надання на них відповідей у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації». Надає роз’яснення запитувачам інформації під час оформлення запитів на інформацію.