Управління по фізичній культурі та спорту « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021Управління по фізичній культурі та спорту

Підпорядкованість: структурний підрозділ міської ради, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. Шептицького, 23

Телефони: 38(0372) 52-20-74, 52-59-36

Напрямки роботи:

  • Забезпечує реалізацію основних напрямків державної політики з розвитку фізичної культури та спорту в місті. Проводить роботу щодо розвитку фізичної культури і спорту в місті разом з закладами фізичної культури та спорту, що знаходяться в місті, громадянами, об’єднаннями громадян.
  • Організовує проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, забезпечення підготовки спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів, популяризації здорового способу життя.
  • Керує підвідомчими фізкультурними, спортивними організаціями, направляє і контролює діяльність підприємств, організацій, навчальних закладів, добровільних спортивних товариств з питань фізичної культури і спорту.
  • Організовує і проводить спортивно – масові заходи, здійснює контроль за проведенням спортивно-масових заходів іншими організаціями, закладами і установами на території міста, проводить пропаганду спорту та здорового способу життя серед населення міста, сприяє розвитку олімпійського та паралімпійського руху в місті, надає необхідну організаційно – методичну допомогу штатним фізкультурним кадрам, громадському фізкультурному активу міста.
  • Сприяє збереженню та вдосконаленню мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, забезпечує та контролює організацію навчально-тренувального процесу, сприяє створенню нових відділень за видами спорту, планує розвиток пріоритетних видів спорту в місті.
  • Взаємодіє з місцевими осередками спортивних організацій (федерації, ліги, спілки, асоціації) з питань розвитку відповідного виду спорту, згідно з укладеними двосторонніми договорами; залучає до розв’язання актуальних проблем фізкультурно-спортивного руху громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості.


Comments are closed.