Що таке земельний сервітут « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Кожен суб’єкт господарської діяльності, який займається ресторанним бізнесом і має літній майданчик, хоча б один раз чув словосполучення «земельний сервітут». Спробуємо роз’яснити поняття даного терміну.

Отже, право земельного сервітуту – це право суб`єкта господарювання на обмежене, платне, строкове користування земельною ділянкою, розпорядником якої є Чернівецька міська рада.

Земельний сервітут застосовується у випадках, коли згідно чинного законодавства неможливо надати земельну ділянку в інший вид користування (оренду, постійне користування).

Якщо Ви плануєте розташування літнього майданчика біля кафе чи ресторану, стаціонарної малої архітектурної форми (МАФ):

:Дія 1. Вам необхідно подати в «Дозвільний центр» Чернівецької міської ради наступні документи:

а) виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців із зазначенням в ній інформації, перелік якої визначений статтею 21 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», чинної на день подання заяви;

* цей документ можна отримати на вул. Б.Хмельницького, 64-А, у Відділі державної реєстрації

б) копія паспорта (1, 2, 11 стор.) (для фізичної особи – підприємця);

в) копія державного акта на право власності на земельну ділянку, право постійного користування земельною ділянкою або договору оренди (за наявності);

г) паспорт прив’язки МАФ, що складається з схеми прив’язки МАФ; текстових матеріалів з вимогами щодо естетичного вигляду та інженерного забезпечення МАФ. Якщо планується розташування літнього майданчика – ескізна пропозиція (виконується ліцензованою проектною організацією), погоджена органами СЕС та ГУ МНС (ці висновки можна замовити в приміщенні «Дозвільного центру»).

ґ) паспорт розміщення групи розташованих поряд з МАФ, що складається з схеми прив’язки МАФ; текстових матеріалів з вимогами щодо естетичного вигляду та інженерного забезпечення МАФ з прив’язкою до місцевості всієї групи споруд та кожної з них окремо (у разі коли МАФ розміщується понад три роки).

д) копія договору оренди земельної ділянки, строк дії якого закінчився (за потреби);

е) довідка Державної податкової інспекції в м.Чернівцях про відсутність заборгованості з орендної плати за землю за період дії договору оренди, термін дії якої є чинним на день подання документів (за потреби);

є) довіреність на представника (в разі, якщо документи подаються представником).

Дія 2. За умови подання повного пакету документів та відсутності зауважень до нього – протягом 15 діб з дня реєстрації заяви Ви отримаєте відповідь департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин з вказанням дати розгляду Вашого питання на сесії міської ради та орієнтовним терміном отримання Вами витягу з рішення вищевказаної сесії.

Дія 3. Після отримання вищевказаного витягу, Вам необхідно звернутися в одну з проектних організацій для виготовлення проекту відведення земельної ділянки, яку Ви отримали в сервітутне користування.

Дія 4. Проект відведення, виготовлений проектною організацією, затверджується сесією міської ради, після чого для Вас виготовляють Договір встановлення земельного сервітуту. Після укладання договору та його державної реєстрації, Ви маєте повне право користування земельною ділянкою.

Примітка. Сервітутне користування земельною ділянкою встановлюється не менш ніж на три роки.

Заступник керівника, державний адміністратор сектору містобудування, архітектури та земельних відносин

«Дозвільного центру» Чернівецької міської ради

Г.Павлюк

вул. Б.Хмельницького, 64-А, каб №103

тел/факс 52-65-36, e-mail: dozof@rambler.ru


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *