23.05.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

В рамках Проекту «ПДСЕР для МЕСР: практичне впровадження ПДСЕР у напрямку сталого, розумного та енергоефективного міського освітлення в м. Чернівці» (надалі – Проект), що фінансується за підтримки Європейського Союзу через програму “Угода мерів – Демонстраційні проекти”
(грантовий контракт ENI/2017/393-264) Чернівецька міська рада має намір реалізувати заходи з модернізації вуличного освітлення міста. Очікується, що такі заходи будуть розроблені та реалізовані у відповідності з перевіреними західноєвропейськими підходами і кращими практиками, що забезпечать стійкість результатів вкладення інвестицій. В рамках реалізації проекту Департаментом житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради здійснюється закупівля з “Розробки проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту системи вуличного освітлення в м. Чернівці”. Проектна документація перед проходженням комплексної державної експертизи
буде перевірена незалежними європейськими експертами.
Запрошення депаратаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради щодо запрошення ДЖКГ щодо цінових пропозиційнадання цінових пропозицій додається.Comments are closed.