Оголошення про результати засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує про те, що 04.09.2019р. відбулося засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження звітів про оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними.

1. Розглянувши пропозиції учасників конкурсу по відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності, комісія вирішила визнати переможцем конкурсу по Лоту № 1 – ДП «Чернівецький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» .

2. Погодили звіт по експертній грошовій оцінці земельної ділянки виконаної ДП «Буковинська управляюча Компанія» за адресами: вул.Енергетична,26 – площею 0,2900, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) (обслуговування нежитлові будівлі – складу);Comments are closed.