Оголошення « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 08.09.2020р. №425/20, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію  комплексного благоустрою храмової території Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці на вулиці Якоба фон Петровича, 20 в місті Чернівцях. 

Замовник конкурсу:  департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Архітектурно-планувальне завдання: розробити концепцію комплексного благоустрою храмової території, створення комфортного простору для перебування прихожан, мешканців міста та туристів та надати пропозиції щодо благоустрою даної території з урахуванням наступних пропозицій: демонтувати існуючу огорожу, перепланувати розміщення (перенести) існуючих малих архітектурних форм та споруд, облаштування безбар’єрного простору, комплексні рішення з вуличного освітлення та підсвітки фасадів, передбачити зміну фасаду єпархіального будинку №20 вулиці Якоба фон Петровича, в проєкті передбачити збереження існуючого хреста (з можливою зміною розташування) або замінити монументом Матері Божої в східному стилі (з дитятком Ісусом на руках), зберегти та оновити діючу криницю тощо.

Об’ємно – просторове і архітектурно-планувальне рішення необхідно створити  відповідно до чинних нормативів.

Тривалість конкурсу – час, відведений на реєстрацію учасників та проектування – 1,5  місяці (з  15 жовтня 2020 року по 30 листопада 2020 року).

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: учасниками Конкурсу є автори – архітектори, скульптори, колективи авторів, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат архітектора.

Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Кількість та розміри премій:

Одна перша премія – 5000 (п’ять тисяч) гривень.

Одна друга премія  – 3000 (три тисячі) гривень.

Одна третя премія  – 2000 (дві тисячі) гривень.

 

Склад журі конкурсу:

 

Бойко Ярослав Олександрович архітектор, голова Правління місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Горбачова Наталія Петрівна архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Жорін Віталій Володимирович  сертифікований архітектор (за згодою);

 

Сиротюк Валерій Степанович адміністратор Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, синкел Чернівецької єпархії УГКЦ (за згодою);

 

Коротун Ірина Вадимівна

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Пушкова Олена

Дмитрівна

начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради;

 

Стасюк Мар’ян

Васильович

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Хілько Наталія

Олексіївна                          

заступник  директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, головний архітектор міста.     

 

Порядок отримання конкурсної документації:

Для участі в Конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону, а також серії, номеру та дати видачі відповідного кваліфікаційного сертифікату

Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м. Чернівці, вул. Б. Хмельницького, 64-А або на електронну пошту dmbkzv@ukr.net.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: Замовник приймає проєктні пропозиції для участі у Конкурсі за адресою: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, 58008, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А, каб. 302. Телефон для довідок: (0372) 55-38-08 або 52-48-63. Час роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.30.           

Проекти  вважаються поданими,  якщо їх відправлено на конкурс або подано  особисто  не  пізніше  30 листопада 2020 року.  У разі відправлення проекту поштою його автор повинен повідомити Замовнику Конкурсу дату відправлення і номер поштової квитанції.

Матеріали, подані пізніше 30 листопада 2020 року в Конкурсі не допускаються.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 302) або за телефонами (0372) 55-38-08 або 52-48-63, 095 6102619.Comments are closed.