Оголошення « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 08.09.2020р. №425/20, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію  комплексного благоустрою храмової території Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці на вулиці Якоба фон Петровича, 20 в місті Чернівцях. 

Замовник конкурсу:  департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Архітектурно-планувальне завдання: розробити концепцію комплексного благоустрою храмової території, створення комфортного простору для перебування прихожан, мешканців міста та туристів та надати пропозиції щодо благоустрою даної території з урахуванням наступних пропозицій: демонтувати існуючу огорожу, перепланувати розміщення (перенести) існуючих малих архітектурних форм та споруд, облаштування безбар’єрного простору, комплексні рішення з вуличного освітлення та підсвітки фасадів, передбачити зміну фасаду єпархіального будинку №20 вулиці Якоба фон Петровича, в проєкті передбачити збереження існуючого хреста (з можливою зміною розташування) або замінити монументом Матері Божої в східному стилі (з дитятком Ісусом на руках), зберегти та оновити діючу криницю тощо.

Об’ємно – просторове і архітектурно-планувальне рішення необхідно створити  відповідно до чинних нормативів.

Тривалість конкурсу – час, відведений на реєстрацію учасників та проектування – 1,5  місяці (з  15 жовтня 2020 року по 30 листопада 2020 року).

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: учасниками Конкурсу є автори – архітектори, скульптори, колективи авторів, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат архітектора.

Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Кількість та розміри премій:

Одна перша премія – 5000 (п’ять тисяч) гривень.

Одна друга премія  – 3000 (три тисячі) гривень.

Одна третя премія  – 2000 (дві тисячі) гривень.

 

Склад журі конкурсу:

 

Бойко Ярослав Олександрович архітектор, голова Правління місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Горбачова Наталія Петрівна архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Жорін Віталій Володимирович  сертифікований архітектор (за згодою);

 

Сиротюк Валерій Степанович адміністратор Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, синкел Чернівецької єпархії УГКЦ (за згодою);

 

Коротун Ірина Вадимівна

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Пушкова Олена

Дмитрівна

начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради;

 

Стасюк Мар’ян

Васильович

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Хілько Наталія

Олексіївна                          

заступник  директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, головний архітектор міста.     

 

Порядок отримання конкурсної документації:

Для участі в Конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону, а також серії, номеру та дати видачі відповідного кваліфікаційного сертифікату

Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м. Чернівці, вул. Б. Хмельницького, 64-А або на електронну пошту dmbkzv@ukr.net.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: Замовник приймає проєктні пропозиції для участі у Конкурсі за адресою: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, 58008, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А, каб. 302. Телефон для довідок: (0372) 55-38-08 або 52-48-63. Час роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 16.30.           

Проекти  вважаються поданими,  якщо їх відправлено на конкурс або подано  особисто  не  пізніше  30 листопада 2020 року.  У разі відправлення проекту поштою його автор повинен повідомити Замовнику Конкурсу дату відправлення і номер поштової квитанції.

Матеріали, подані пізніше 30 листопада 2020 року в Конкурсі не допускаються.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 302) або за телефонами (0372) 55-38-08 або 52-48-63, 095 6102619.Comments are closed.