Оголошення « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
  На підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 13.08.2019р. №465/17, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради повторно оголошує відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію благоустрою скверу із встановленням пам’ятника «Патріотам-борцям за цілісність України» на вул. Вересневій, 2 в місті Чернівцях.

Замовник та організатор конкурсу: департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Архітектурно-планувальне завдання: передбачити благоустрій скверу із формуванням громадського простору і створення скульптурно-декоративної або іншої конструкції пам’ятника «Патріотам-борцям за цілісність України», опираючись на наступні просторові форми: алея, пам’ятник у формі скульптури, рельєфу, барельєфу, горельєфу, пам’ятного знаку тощо. Авторам пропонується обрати архітектурно-планувальну форму на свій розсуд, опираючись на просторові особливості ділянки проектування. Конкурсними рішеннями необхідно вирішити транспортні і пішохідні зв’язки між монументом та існуючими об’єктами на території проектування. Художнє рішення пам’ятника має враховувати рельєф місцевості, характер існуючої забудови та бути співмасштабним людині. Об’ємно – просторове і архітектурно-планувальне рішення необхідно створити  відповідно до чинних нормативів.

Тривалість конкурсу – час, відведений на реєстрацію учасників та проектування – 2  місяці (з 06 березня 2020 року по 06 травня 2020 року).

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: учасниками Конкурсу є автори – архітектори, скульптори, колективи авторів, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат архітектора. Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Кількість та розміри премій:

Одна перша премія – 25000 (двадцять п’ять тисяч) гривень.

Одна друга премія  – 15000 (п’ятнадцять тисяч) гривень.

Одна третя премія  – 10000 (десять тисяч) гривень.

 

Склад журі конкурсу:

Бойко Ярослав Олександрович голова місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Горбачова Наталія Петрівна архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);
Григорчук Олександр Васильович

 

архітектор, член Національної спілки архітекторів України (за згодою);
Зеліско Ярослава Дмитрівна

 

Кордунян

Олександр Павлович

 

 

голова громадської організації «Крик душі» матерів та дружин військовослужбовців (за згодою);

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Хропот Сергій Макарович начальник відділу з питань планування забудови території і підготовки проектів рішень УМА ДМБК та ЗВ Чернівецької міської ради;
Шеффер Вальтер Кондратійович учасник антитерористичної операції на сході України.

Порядок отримання конкурсної документації:

Для участі в Конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону, а також серії, номеру та дати видачі відповідного кваліфікаційного сертифікату. 

Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А або на електронну пошту dmbkzv@ukr.net.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: Замовник приймає проектні пропозиції для участі у Конкурсі за адресою: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, 58008, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А, каб. 306. Телефон для довідок: (0372) 52-34-14. Час роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 17.00.   

Проекти  вважаються поданими,  якщо їх відправлено на конкурс або подано  особисто  не  пізніше  06 травня 2020 року.  У разі відправлення проекту поштою його автор повинен повідомити Замовнику Конкурсу дату відправлення і номер поштової квитанції.

Матеріали, подані пізніше 06 травня 2020 року в Конкурсі не допускаються.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою:     вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306) або за телефонами (0372) 55-38-08, 099 0271356.Comments are closed.