Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує конкурс по відбору експерта – суб’єкта оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам і знаходяться в користуванні або орендуються ними, що потребують експертної грошової оцінки « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
ЛОТ 1

№ з/п Адреса земельної ділянки Площа

(га)

Цільове призначення земельної ділянки
1 вул.Ясська,13 0,0465 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02)
2 вул.Південно-Кільцева,51-А 0,0438 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07)

Умови конкурсу: термін виконання робіт – 10 календарних днів,  вартість робіт, яка пропонується департаментом – 1800 грн. за ЛОТ.

 

ЛОТ 2

№ з/п Адреса земельної ділянки Площа

(га)

Цільове призначення земельної ділянки
1 вул.Толбухіна Федора марщала,1 0,0201 для будівництва та обслуговування     будівель торгівлі (код 03.07)
2 вул.Головна,140-А 0,0122 для будівництва та обслуговування      будівель торгівлі (код 03.07)
3 вул.Комарова Володимира,40-А 0,0105 для будівництва та обслуговування                                          будівель торгівлі (код 03.07)

Умови конкурсу: термін виконання робіт – 10 календарних днів,  вартість робіт, яка пропонується департаментом – 2700 грн. за ЛОТ.

 

ЛОТ 3

№ з/п Адреса земельної ділянки Площа

(га)

Цільове призначення земельної ділянки
1 завул.Денисівський,9 0,0600 для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку (код 03.10)

Умови конкурсу: термін виконання робіт – 10 календарних днів, вартість робіт, яка пропонується департаментом – 1500 грн. за ЛОТ.

 

ЛОТ 4

№ з/п Адреса земельної ділянки Площа

(га)

Цільове призначення земельної ділянки
1 вул.Ясська,13 0,2096 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02)
2 вул.Південно-Кільцева,51-А 0,4637 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07)

Умови конкурсу: термін виконання робіт – 10 календарних днів, вартість робіт, яка пропонується департаментом – 3600 грн. за ЛОТ.

Конкурсна документація подається до департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, не пізніше, ніж за 3 (три) робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Претенденти подають замовнику конкурсну документацію з описом підтвердних документів.

Конкурсна документація претендента складається із:

– підтвердних документів;

– конкурсної пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також строку виконання робіт (у календарних днях) мають містити пропозиції по кожній окремій земельній ділянці – відповідно до калькуляції витрат, протоколу погодження договірної ціни та кошторису на виконання робіт, підписаної претендентом і скріпленої печаткою (у разі її наявності) та запечатаної в окремому конверті.

 До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

– заява на участь у конкурсі відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

–  згода на обробку персональних даних (для ФОП);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо) за встановленою формою.

В разі виникнення необхідності, усунення недоліків щодо виконання звіту про експертну оцінку земельної ділянки, експерт доопрацьовує звіт про оцінку земельної ділянки.

Збір необхідної додаткової інформації (крім наявної в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради) проводить оцінювач.

Рецензування звіту про експертну оцінку земельної ділянки проводиться за ініціативою та за рахунок оцінювача.

Заяви приймаються до 24.01.2020р. (включно) за адресою: 58008, м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 64-А, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, каб. 101,102.

Конкурс відбудеться 30.01.2020р. в приміщені Чернівецької міської ради (площа Центральна,1), в кабінеті №308, телефон для довідок: (0372) 52-57-86.Comments are closed.